Dinar Cumhuriyet Başsavcılığı eşgüdümünde Dinar İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Büro Amirliği tarafından Planlı ve Projeli Dosya Kapsamında bu sabah 6’da Afyonkarahisar ve Antalya illerinde 34 personel, 8 ekip, 1 narkotik dedektör köpeğinin katılımı ile eş zamanlı operasyon yapıldı. Yapılan aramada 5 şüpheli şahıs gözaltına alındı, 3 şüpheli şahısın ise cezaevinde olduğu anlaşıldı. 4 şüpheli şahsın yakalamasına yönelik çalışmaların ise devam ettiği bildirildi.
Operasyon kapsamında; 6 Parça Sentetik Peçete, 0,78 Gram Eroin, 0,53 Gram Metamfetamin, 1 Kök Kenevir, 2 Adet uyuşturucu içiminde kullanılan aparat ele geçirildi.