Süper Amatör Lig’de mücadele eden 3. sıradaki Susuz Belediyespor ve 4. sıradaki Salar Belediyespor ligin 20. haftasında Susuz beldesinde karşı karşıya gelecekti. Salar Belediyespor maça çıkacak oyuncuların esame listesine 8 kişi yazdı. Hakemler listeye bakınca en az 9 kişi olması gereken listede 8 kişi isim olduğunu görünce Salar Belediyespor’lu yöneticilerle durumu görüştü. Olumlu sonuç alamayan hakemler maçı Susuz Belediyespor lehine hükmen galip olarak yazdı.
Salar Maça 8 Kişi Çıktı
Susuz Belediyespor’a konuk olması gereken Salar Belediyespor, maça esamesine 8 kişilik bir ekip yazınca hükmen mağlup oldu
![Salar Maça 8 Kişi Çıktı Susuz Belediyespor'a konuk olması](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/03/Salar-maca-8-kisi-cikti-2-kopya-1100x650.jpg)