Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Sanatkârlarımızın Elleri Medeniyetin Aynasıdır”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay,  1. Küçük Sanayi Çarşısı esnaflarını ziyaret etti. Uluçay, “Sanatkârlarımızın elleri medeniyetin aynasıdır.” dedi.

“Sanatkârlarımızın Elleri Medeniyetin Aynasıdır”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, 1. Küçük Sanayi Çarşısı esnaflarıyla biraraya geldi. Uluçay’a AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Av. Ali Özkaya ve Av. İbrahim Yurdunuseven, İl Genel Meclisi Başkanı Av. Burhanettin Çoban, Merkez İlçe Başkan Vekili Serkan Mumyakmaz, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve il yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

“31 MART SEÇİMİNE KADAR YOĞUN BİR TEMPO İLE ÇALIŞACAĞIZ”

İl Genel Meclisi Başkanı Av. Burhanettin Çoban, . Küçük Sanayi Çarşısı esnaflarını ziyaret etmekden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Başkan Çoban, “Hava soğuk ama başkanımız sıcak, insanlarımız sıcak, esnafımız sıcak, onların sıcaklığı başkanımızın sıcaklığı bize soğuğu fazla hissettirmiyor. İnşallah 31 Mart’a kadar böyle yoğun bir tempo ile çalışacağız. 31 Mart akşamı da geçmişte olduğu gibi AK Partili belediye başkanımız Afyonkarahisar’a hizmet edecektir. Ben bu vesile ile destek veren, katkı veren, dua eden tüm Afyonkarahisarlı kardeşlerime teşekkür diyorum. Seçimlerimiz şimdiden inşallah hayırlı olsun.” dedi.

“Sanatkârlarımızın Elleri Medeniyetin Aynasıdır”

“ESNAFIMIZIN DERTLERİNİ DİNLİYOR ÇÖZÜM ÖNERİSİ ALIYORUZ”

Esnaf ziyaretinde konuşan AK Parti Merkez İlçe Başkan Vekili Serkan Mumyakmaz, ziyaret sonrası şunları ifade etti: “Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Ceylan Uluçay ile birlikte sanayide esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Sanayi esnafımızın taleplerini ve önerilerini dinliyoruz. Belediye başkan adayımız Hüseyin Ceylan Uluçay ile çalışmalarımıza ziyaretlerimize devam edeceğiz.” diye konuştu.

“AK PARTİMİZİN BAYRAĞINI BİR KEZ DAHA ZİRVEYE DİKECEĞİZ”

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, AK Parti teşkilatları olarak her zaman sahada olduklarının altını çizdi. Karahan, “Dün olduğu gibi bugün de sahadayız. Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Ceylan Uluçay ile beraber birinci sanayi sitemizde esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Tabi hava biraz soğuk ama başkanımızın sıcaklığı hepimizi ısıtıyor. Onun enerjisi ile onun heyecanı ile bizde heyecanlanıyoruz. Çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah 2024 yerel seçimlerinde de yeniden Afyonkarahisar’da AK Parti’mizin bayrağını zirveye dikip elimizden gelen hizmeti hemşehrilerimize yapmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

“Sanatkârlarımızın Elleri Medeniyetin Aynasıdır”

“ESNAFIMIZ HER ZAMANKİ GİBİ AK PARTİMİZE DESTEK

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, esnaf ziyaretini değerlendirdi. Başkan Adayı Uluçay, şunları söyledi: “Afyonkarahisar Birinci Küçük Sanayi Çarşısındayız. Buradan bir kez daha 31 Mart 2024 yerel seçimlerinin Afyonkarahisar’ımıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.  Önceki günde burada esnaf ziyaretimiz vardı. Sanayi Çarşımızın kalan kısmındı ziyaret ettik. Bizler sanatkârlarımızın ellerinin medeniyetin aynası olduğunun bilincindeyiz. Burada görüyoruz ki Afyonkarahisarlı esnafımız her zaman olduğu gibi şimdide AK Parti’mize ve Sayın Cumhurbaşkanımıza destek oluyorlar.  Bizlerde onların taleplerini dinliyoruz. Her zaman istişare ve esnaflarımızın bize verdiği destek ile çalışacağız. Esnaflarımıza ve hemşehrilerimize mahçup olmadan güzel bir dönem geçireceğiz. Tabi ki bu noktada tecrübelerden de faydalanacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve milletvekillerimizin destekleri ile Afyonkarahisar’da çok farklı bir beş yılı hep birlikte geçireceğiz.”