Sandıklı Belediyesi AKBB’den ödül aldı

Sandıklı Belediyesi AKBB’den ödül aldı

Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen Akdeniz Belediyecilik Proje yarışmasında dereceye giren Sandıklı Belediyesi de ödüle layık görüldü

 

Çevre Koruma ve Altyapı Çalışmaları kategorisinde “Jeotermal Suyun Tek Elden Dağıtılması Projesi” kapsamında ödüle layık görülen Sandıklı Belediyesi’nin ödülü, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü tarafından, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’e verildi.
5’inci Akdeniz Belediyecilik Proje yarışmasına 14 Belediye tarafından 29 proje gönderildi. Beş kategoride yapılan başvuruların akademisyen, meslek odaları temsilcileri, encümen üyelerinden oluşan heyet tarafından titizlikle incelenerek değerlendirildiği açıklandı.
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 5’inci Akdeniz Belediyecilik Proje yarışmasında kendilerini ödüle layık gören komisyon üyelerine teşekkür ederek, “Belediye olarak ‘Jeotermal Suyun Tek Elden Dağıtılması Projesi’ emek ve çaba sarf ettiğimiz güzide projelerin arasında yer almaktadır. Jeotermal suyun kaybını önlemek, gelecek nesillere bırakabilmek ve suyun devamlılığını sağlamak için yapılan bu proje ile aldığımız bu ödül bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Ben bu bağlamda bu projenin hayat bulmasında yoğun mesai harcayan bütün personellerimize teşekkür ediyor, Akdeniz Belediyeler Birliği’nin üyesi olmaktan dolayı duyduğumuz gururu ve memnuniyeti ifade etmek istiyorum.” dedi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi