Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesindeki bir patetes deposunda çekilen video sosyal medya mecralarında büyük ilgi görüyor.
Sandıklı’nın meşhur patatesinin depolandığı mağaralarda çalışan emekçi kadınlar çalışma alanlarını neşeli bir hale dönüştürdüler. Adeta ünlü bir defeli ya da müzik gösterisinin sahnesindeymişçesine ellerindeki kağıt parçaları ile müziğe eşlik eden emekçi kadınlar sonrasında sahneyi aralarındaki en kıdemli olana bırakıyorlar.
Sandıklı’daki patates deposunda çalışan emekçi kadınların bu neşeli videosu sosyal medya mecralarında paylaşılmaya başlandıktan sonra oldukça fazla yorum ve beğeni kazandı.