Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şebnem Bursalı Görevi Nedir?

İnstagram hesabından yaptığı paylaşım ile gündeme bomba gibi oturan Şebnem Bursalı kimdir? Son günlerde en çok araştırılanlar arasında yer alan Şebnem Bursalı görevi nedir? Detayları haberimizde…

İnstagram hesabından yaptığı paylaşım

AKP İzmir Milletvekili ve Dijital Mecralar Komisyonu Üyesi Şebnem Bursalı, Instagram hesabından, Monaco Yat Kulübü’nde yediği ıstakozun fotoğrafını paylaştıktan sonra gündemden düşmeyen isim oldu. Peki, Şebnem Bursalı görevi nedir?

ŞEBNEM BURSALI KİMDİR?

AKP Milletvekili Şebnem Bursalı 1972 yılında Aydın’da Dünya’ya gelmiştir. Üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olarak tamamlamış ve 1 yıl boyunca TRT’de çalıştıktan sonra Sabah Grubuna geçerek 14 yıl önemli görevlerde bulunmuştur. Bursalı, Takvim ‘in Ankara Temsilciliğine atanmış ve 10 yıldan fazla süre zarfında Yeni Asırda aynı zamanda hem yazarak hem de Ankara Temsilciliği görevini devam ettirdi. Önemli görevlerde bulunan Bursalı bulunduğu grubun Yayın Grubu başkanı olarak seçilen isim olmuştur. Şebnem Bursalı, 28. Dönem Adalet ve Kalkınma Partisi milletvekili ve gazetecidir.