Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Seçmenin Kararına Saygılıyız, Sayın Köksal’ı Tebrik Ediyorum”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, sandıktan çıkan sonucun her zaman başlarının üzerinde olup seçmenin kararına saygı duyduklarını belirtti. Yağcı, “Bu vesile ile Afyonkarahisar’ımızın önümüzdeki 5 yılına Belediye Başkanı olarak hizmet edecek olan Sayın Av. Burcu Köksal’ı tebrik ediyorum.” dedi.

“Seçmenin Kararına Saygılıyız, Sayın Köksal’ı Tebrik Ediyorum”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, 31 Mart 2024 Yerel Seçim sonuçlarının Afyonkarahisar’a ve tüm ülkemize hayırlı olmasını diledi.

Başkan Adayı Yağcı, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Seçim propaganda dönemimizde gerçekleşmesini istediğimiz bir değişim arzusu ile yürüttüğümüz seçim kampanyamız boyunca vatandaşımızın mevcut iktidardan yorulduğunu ve yerel seçimler üzerinden de iktidara bir ikaz gerçekleştireceğini ifade etmiştik. Hem ekonomik anlamda hem de adaletsiz bir yönetim anlayışı karşısında yorulan seçmenimiz tercihlerini değişimden yana kullanmıştır. Elbetteki gönlümüz seçmenimiz bu tercihini yaparken değişimin adresi olarak bizleri seçmesiydi. Ama sandıktan çıkan sonuç her zaman başımızın üzerindedir ve seçmenimizin vermiş olduğu karara saygı duyuyoruz. Bu vesile ile Afyonkarahisar’ımızın önümüzdeki 5 yılına Belediye Başkanı olarak hizmet edecek olan Sayın Av. Burcu Köksal’ı tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Seçim kampanyamız boyunca desteklerini esirgemeyen Milletvekilimiz Av. Hakan Şeref Olgun’a, İl Başkanımız Muhammed Mısırlıoğlu’na, Merkez İlçe Başkanımız İzzet Köken’e, partimizin teşkilatlarına, gece gündüz demeden çalışmalarda beni yalnız bırakmayan değerli belediye meclis üyesi adayı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Kampanya döneminde yapmış olduğumuz her türlü faaliyetin kamuoyuna ulaşması adına bizlere destek olan değerli basınımıza da çok teşekkür ediyorum.”