Afyonkarahisar merkezde ve ilçelerde 12 Mayıs Pazar günü kutlanan Anneler Günü nedeniyle Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Numan Yöner, merkezde vali yardımcıları, ilçelerde kaymakamlar, kurum amirleri, İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler şehit annelerini evlerinde ziyaret ettiler. Duygu yüklü anların yaşandığı ziyaretlerde şehit annelerinin elleri öpülerek çiçek takdim edildi.