Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Şehit ve Gazilerimizin hatıralarına sahip çıkmak ve onları yüceltmek de bizim görevimiz”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesajı yayınladı.  Dr. Arslan, “Gaziler Günü’nü en içten duygularımla kutluyor, tüm gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

“Şehit ve Gazilerimizin hatıralarına sahip çıkmak ve onları yüceltmek de bizim görevimiz”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, “Şahadet ve Gazilik her Türk evladının gönlünde ulaşılabilecek en üstün mertebelerdir” ifadelerine yer verdi.

“KAHRAMAN ECDADIN TORUNLARINIZ”

Arslan mesajında şu ifadelere yer verdi:  “Atalarımız 1071’de Anadolu’nun kapılarını açan, üç kıta yedi düvelde hâkimiyet kurduran, Çanakkale’de ve İstiklal Savaşı’nda tüm yokluk ve imkânsızlıklara rağmen vatanına, bayrağına ve istiklaline sahip çıkan kahramanlardır, biz de o ecdadın torunlarıyız. Ecdadımız, yazdığı destanlar aziz milletimizin hafızasına kazınmış, asla unutulmayacak ve sonsuza kadar yaşayacaktır. Hatıralarınıza sahip çıkmak ve onları yüceltmek de bizim görevimizdir. Bu millet, gazi millettir. Bu vatan, şehitlerin ve gazilerin bizlere emanetidir. Bizler şehitlerimizin, gazilerimizin mirasını layıkıyla gelecek nesillere aktaracağız. Bu toprakları vatan kılan, bugünlere getiren her bir şehide, her bir gaziye, isimleri bilinmeyen tüm kahramanlara şükranlarımızı, minnetlerimizi ifade ediyorum.” dedi.

“GAZİLERİMİZ VE ŞEHİTLERİMİZİN EMANETLERİNE AK PARTİ SAHİP ÇIKIYOR”

 “AK Parti olarak başımızın tacı şehit yakınlarımız ve gazilerimiz için tüm imkânlarımızı seferber ettik” diyen Arslan sözlerini şu ifadelerle son verdi: “Ücretsiz seyahat, su ve elektrikte indirim kapsamlarını genişlettik. Emanetlerimize aylık, maaş ve tazminat hakkı verdik. Şehit yakınlarımızın istihdam hakkını 2’ye çıkardık. Eğitim ve öğretime tam destek sağlıyoruz. Bakım desteğini 2 katına çıkardık. Sağlıkta katılım payı ve ilave ücret alımını kaldırdık. Faizsiz konut kredisi imkânı sağladık. İşlem için bazı kurumlara gitme zorunluluğunu kaldırdık.”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

“Pazar yeri değil yangın yeri”
Sıradaki Haber “Pazar yeri değil yangın yeri”