“Şehitlerimizin emanetlerinin başımız üzerinde yeri var”

“Şehitlerimizin emanetlerinin başımız üzerinde yeri var”

AK Parti Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven İhsaniye İlçesi ve ilçeye bağlı köylerde çeşitli temaslarda bulundu. Yurdunuseven, şehit babası Abdullah Sancak’ı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile telefonda görüştürdü. Yurdunuseven, “Bu vatan için canını vermiş şehitlerimizin emanetlerinin başımızın üstünde yeri var. Onların kendini yalnız hissetmesine müsaade etmeyeceğiz. Daima yanlarındayız” dedi
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Milletvekili, Hükümlü ve Tutuklu Hakları Alt Komisyonu Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven, İhsaniye ve köylerinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.
İLK ZİYARET KIZILAY İŞLETME YÖNETİMİNE
İbrahim Yurdunuseven ilk ziyaretini Kızılay Doğal Maden Suyu İşletmesi yöneticilerine yaptı. Kızılay işletmesine ziyareti değerlendiren Yurdunuseven, “Hilal-i Ahmer adıyla kurulan ve 150 yıllık tarihi bulunan Kızılay’ımızın bugün yine aynı isimle ülkemizin yeraltı zenginliklerini vatandaşlarımızla buluşturan Kızılay Doğal Maden Suyu işletmelerini ve ilk doğal maden suyunun çıktığı bölgeyi ziyaret ettik. Her şişenin üzerinde şehrimizin adını duyuran ve marka şehir ünvanımıza büyük katkılar yapan Kızılay Doğal Maden Suyu işletmeleri hakkında kurum sorumlusu Murat Özen’den bilgi aldık. Yapmış oldukları katkılardan dolayı hepsine ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.
İKİNCİ ZİYARET KAYMAKAMA YAPILDI
İhsaniye İlçesi’nin yeni Kaymakamı Doğukan Koyuncu’yu makamında ziyaret eden İbrahim Yurdunuseven daha sonra AK Parti İhsaniye İlçe Teşkilatı mensuplarıyla partide bir araya geldi. Yurdunuseven şunları kaydetti: “Devlette ve teşkilatlarımızda her zaman önemli olan hizmetin aksamadan devam etmesi ve milletimizin taleplerine anında karşılık verebilmektir. Hepimizin ortak gayesi milletimize hizmet etmektir. Bu konuda özellikle çok büyük çaba sarf eden AK Parti teşkilatlarımızın emeklerini görüyor teşkilatlarımızla yol arkadaşlığı etmekten gurur duyuyoruz. Gece gündüz teşkilatlarımızla birlikte bizlerde çalışıyor gerekeni yapmak için büyük çaba sarf ediyoruz. Gerek resmi kurumlarımızın gerekse AK teşkilatlarımızın elinden geleni sonuna kadar yaptığından zerrece şüphemiz yoktur. İhsaniye ilçemize yeni atanan Kaymakamımız Doğukan Koyuncu ile inşallah ilçemiz için güzel işleri birlikte yapacağız. Yeni görevinin değerli kaymakamımıza hayırlı olmasını diliyorum.”
“BÖLGE İNSANININ YATIRIMI MEMNUN ETTİ”
İhsaniye İlçesi’ne bağlı Üçlerkayası, Muratlar, Aşağıtandır, İğdemir köylerinde halkla bir araya gelen Yurdunuseven sözlerine şöyle devam etti: “Şehrimizin sokaklarındaki bilhassa köylerindeki sorunları ve talepleri anında çözmek için şehrimizi karış karış gezmeye sorun ve talepleri yerinde dinlemeye devam ediyoruz. Köylerimizin bu ülkenin en temel taşı olduğunu gayet iyi biliyoruz. Onların düşünceleri ve fikirleri bizler için ayrıca önemli olduğu için bizzat kendilerinden dinlemek gayretimizi sürdürüyoruz. Ayazini ve Emre Gölü’ güzergâhında yapılan yatırımlarıda yerinde inceledik. Bir hemşehrimizin yaptığı yatırım beni ayrıca mutlu etti. Bölgede yaşayan hemşerilerimizin burada yatırım yaparak hem şehrimize hem kendi ekonomisine katkı yapmasını canı gönülden istiyorduk. Elhamdülillah hedefimize ulaşmışız. Bundan sonra yapılacak yatırımlarında sonuna kadar destekçisi olacağız.”
YURDUNUSEVEN ŞEHİT BABASINI SOYLU İLE GÖRÜŞTÜRDÜ
İbrahim Yurdunuseven, 1994 yılında Mardin Nusaybin’de şehit olan Jandarma Er Ramazan Sancak’ın babası Abdullah Sancak’ı evinde ziyaret etti. Yurdunuseven, şehit babası Abdullah Sancak’ı telefonla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüştürdü. Yurdunuseven şunları söyledi: “Her aman söylüyoruz, söylemeye devam edeceğiz. Bu vatan için canını vermiş şehitlerimizin emanetlerinin başımızın üstünde yeri var. Onların kendini yalnız hissetmesine müsade etmeyeceğiz. Daima yanlarındayız. Şehitlerimizin emanetlerine en az bizler kadar sahip çıkan İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’ya ayrıca teşekkür ediyorum.” Esra KÜÇÜKKURT’un Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi