Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Semt Pazarlarına Modern Dokunuşlarda Bulunacağız”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, 31 Mart’tan sonra göreve gelmesi halinde semt pazarlarına modern dokunuşlarda bulunacağını söyledi.

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, beraberindekilerle birlikte semt pazarlarını gezdi. Yağcı, hem pazarcı esnafı hem de vatandaşlarla ayak üstü sohbet ederek sorun ve önerileri dinledi.

Başkan Adayı Yağcı, semt pazarlarına yaptığı ziyaretin ardından şunları kaydeti: “Afyonkarahisar’daki semt pazarlarındaki sıkıntıları hem birlikte görerek pazarcılarımızla istişarelerde bulunduk. Afyonkarahisar’daki semt pazarlarının mevcut durumu malesef ki yetersiz. Bu konudan hem halkımız hem de esnafımız olumsuz etkilenmektedir. Görevi üstlendiğimiz takdirde pazar esnafının fikirlerini dinleyerek, onlarla birlikte çözüm yolları üreteceğiz. Semt pazarlarımızda esnaflarımızın yağmurda, güneşte ya da kar altında kalmalarına izin vermeyeceğiz. Semt pazarlarına modern dokunuşlarda bulunacağız. Pazarlarda alışveriş yapan vatandaşlarımıza konforlu bir ortam sunacağız.”