Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Serenay Sarıkaya Göçmen Mi?

Son günlerde en çok araştırılanlar arasında ünlü isimlerin göçmen olup olmadığı araştırılmaya başlandı. Peki, ünlü oyuncular arasında yer alan Serenay Sarıkaya göçmen mi?

Son günlerde en çok

Magazin gündeminde sıklıkla adından bahsettiren Serenay Sarıkaya’nın hayatı biyografisi ve Serenay Sarıkaya göçmen mi? Sorusunu sizler için araştırdık.

 

SERENAY SARIKAYA KİMİDİR?

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, 1992(32 yaşında) yılında Ankara’da doğmuştur. Ailesi ile birlikte bir süre Antalya’da yaşayan Sarıkaya, 7 yaşında iken anne ve babasının ayrılması nedeniyle annesiyle birlikte İstanbul’da yaşamaya başlamıştır. Lise eğitimini Antalya Saime Salih Konca Lisesinde tamamlayan Sarıkaya, üniversite eğitimi için yurt dışına çıkma istemiş ancak, üniversite eğitimi almamıştır.

15 yaşındayken Çekya’da düzenlenen Avrupa Gençler Güzellik Yarışması’na katılan güzel oyuncu Sarıkaya, yarışmada jüri özel ödülünü almasının ardından oyunculuk kariyerine başlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Şaşkın filminde rol alarak yaşayan Sarıkaya, daha sonra “Plajda” filminde rol almıştır. İlk dizi kariyerine 2008 yılında yayımlanan “Peri Masalı” adlı dizide yer alarak başlayan güzel oyuncu, aynı yıl yayımlanan “Limon Ağacı” adlı dizide ilk başrolünü canlandırmıştır.  Daha sonra

“Adanalı” adlı dizide rol alan güzel, 2010 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında ikinci olmuş ve Türkiye’yi Miss Universe yarışmasında Türkiye’yi temsil etmiştir.

Ardından Lale Devri Medcezir dizilerinde başrol oyuncusu olarak yer alan Sarıkaya, birçok reklam ve filmde de rol almıştır.

Serenay Sarıkaya Göçmen Mi?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SERENAY SARIKAYA GÖÇMEN Mİ?

1992 yılında Ankara’da dünyaya gelen başarılı Oyuncu Serenay Sarıkaya aslen Ankaralı olmasına rağmen Antalya’da yaşamıştır. Sarıkaya’nın aile üyesi olan anne ve babasının ayrılığından sonra ünlü oyuncu annesi ile İstanbul’a taşınmıştır.

 

 

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti