Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Serenay Sarıkaya Türkiye Kaçıncı Güzeli?

Birçok projede rol alan Serenay Sarıkaya güzelli ile tüm sevenlerinin  dikkatini çekerken Serenay Sarıkaya Türkiye kaçıncı güzeli? Sorusu da akıllarda dolaşan sorular arasında yer aldı. Peki, Serenay Sarıkaya Türkiye kaçıncı güzeli? Detayları haberimizde…

Birçok projede rol alan

Oyunculuk alanında göstermiş olduğu performanslarla izleyici kitlesini ekranlara kitleyen Serenay Sarıkaya güzelli ile de dikkat çekmektedir. Peki, Serenay Sarıkaya Türkiye kaçıncı güzeli?

Serenay Sarıkaya Oyunculuk Eğitimi Aldı Mı

SERENAY SARIKAYA KİMDİR?

1992 (32 yaşında) yılında Ankara’da doğan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Lise eğitimini Antalya Saime Salih Konca Lisesinde tamamlamıştır. Üniversite eğitimi için yurt dışına çıkmak isteyen ancak üniversite eğitimi almamıştır. Uzun süre voleybol ile ilgilenen Sarıkaya, bir dönem basketbol ve tenis ile ilgilendi. Çocukluğunda model olmak isteyen Sarıkaya, kariyeri öncesinde latin danslarıyla da ilgilendi. 15 yaşında Çekya’da düzenlenen Avrupa Gençler Güzellik Yarışması’na katılan Sarıkaya, yarışmada jüri özel ödülünü almasının ardından oyunculuk kariyerine başladı.

SERENAY SARIKAYA TÜRKİYE KAÇINCI GÜZELİ?

1992 yılında Ankara’da doğan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya 2010 yılında yapılmış olan Miss Turkey adlı yarışmada 1. Olan Gizem Memiç’ten sonra seçilen 2. İsim olarak Türkiye’yi Miss Universe yarışma programında da temsil etti.

 

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti