Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü ekiplerince işlemleri tamamlanan ve muhafaza altında bulunan 3 yabancı uyruklu şahıs, 3 polis memuru refakatinde Bursa ili Geri Gönderme Merkezine teslimi için bugün Afyonkarahisar’dan hareket ettiler.
İl genelinde yasalara uygun olmayan göçmenlerle ilgili çalışmaların devam ettiği bildirildi.