Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Siyaseti Sana Bıraktırdılar, Afyon’dan CHP’ye Oy Çıkmaz”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal’ı sert bir dille eleştirdi. Özkaya, “Sen siyaseti Ankara’da bırakmadın sana bıraktırdılar. Kemal’i destekledin o gidince Özgür sildi seni. Geçen günde meydanda Ekrem’de kovdu seni. Şimdi amaç milliyetçi söylemlerle insanımız kandırıpta belediye başkanlığını kurtarırım hesabındasın. Nafile uğraşıyorsun. Afyonkarahisar’dan CHP’ye oy çıkmaz.” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir’in Afyonkarahisar programına katılan Milletvekili, Özkaya, kent merkezinde teşkilat mensupları ile birlikte esnaf ziyaretleri yaptı. Özkaya, Çay İlçesindeki seçim programlarına da katıldı.

“SAYISIZ HUKUKİ REFORNM GERÇEKLEŞTİRDİK”

Esnafların istek ve taleplerini dinleyen Milletvekili Özkaya, açıklama yaptı. “AK Parti hükümetleri döneminde kadın hakları, kadın-erkek eşitliği, kadınların eğitime, iş hayatına ve karar mekanizmalarına eşit ve etkin katılımı sağladık. İstihdamı, sosyal güvenliğinin ve siyasi temsilinin güçlendirilmesi, kadına yönelik şiddetin önlenmesi gibi başlıklarda sayısız hukuki reform gerçekleştirdik.” diyen Milletvekili Özkaya, “Yaptığımız reformların en başında da anayasa da veya kanunlarda yasak olmamasına rağmen bir takım yan mevzuatlarla haksız uygulamalarla CHP zihniyetine karşı yürütülen başörtüsü yasaklarının kaldırılması vardır. Böylece kadınlarımıza bu konuda özgürlükler getirilmiştir.” ifadelerine yer verdi.

“Siyaseti Sana Bıraktırdılar, Afyon’dan CHP’ye Oy Çıkmaz”

“CHP ZİHNİYETİ İMKÂN BULURSA BASKI VE YASAKLARI SÜRDÜRÜR”

Ana muhalefet partisi CHP’ye yüklenen Milletvekili Özkaya, “CHP zihniyeti hiçbir zaman değişmedi. Aynı yasakçı düşünce yapısını şu anda da koruyorlar. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti hükümetlerine halkımızın gösterdiği üstün teveccüh ile bu yasakçı ve baskıcı anlayışa karşı dik durulabildik. CHP zihniyeti imkân bulması halinde aynı baskıları ve yasakları yaşatmaktan geri durmayacaktır.” ifadelerini kullandı.

“ÇAY’DA 3 BELEDİYENİN 3’DE DE AK PARTİ BAYRAĞI DALGALANACAK”

Çay İlçesinde belediye hizmete kazandırılan Millet Kafe’nin açılışına katılan Milletvekili Özkaya, yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Çay ilçesinde bulunan üç belediyenin üçünde de 31 Mart akşamı AK Parti bağrağı dalgalanacaktır. Buna yürekten inanıyoruz. Çay Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Atlı, ilçemizde geçtiğimiz 5 yılda çok güzel hizmetler yaptı. İlçemize kazandırdığı Millet Kafe’ nin açılışını yapıyoruz. Çaylı, hemşehrilerimizde göstermiş oldukları teveccüh ile Hüseyin Başkanın 5 yıl daha göreve devam edeceğini gayet açık bir şekilde gösteriyor. Buradan tüm Çaylı hemşehrilerime teşekkür ediyor ve 31 Mart akşamı Çay İlçsinde bulunan 3 belediyenin 3 ünüde alarak yola devam edeceğimize inanıyorum.”

“HDP’LİLER ‘PKK SİZİ TÜKÜRÜĞÜ İLE BOĞAR’ DERKEN MİLLETVEKİLİ DEĞİLLER MİYDİ?”

“Biliyorsunuz ki Çay İlçemiz ve Afyonkarahisarımız hamd olsun kahraman askerlerin, muhafazakâr, milliyetçi insanların diyarıdır.” diyen Milletvekili Özkaya, sözlerine şöyle devam etti: “Bakıyoruz ki TBM’de DEM’liler hakkında tek söz edemeyenler Afyonkarahisar il sınırlarına girince bir anda başka bir kimliğe bürünüyorlar, ‘Biz Afyon Belediyesine DEM’lileri sokmayacağız, DEM’lilerle yönetmeyeceğiz.’ diyorlar. Yahu Afyon’da öyle bir durum mu varda birden bire bunlarla piyasa çıkıyorsun? Afyon’da DEM’in yüzde oyu kaçta burada bu söylemlere sığınıyorsun? Hepimizin hafızalarında olan HDP’li vekiller CHP’ye ‘Mustafa Kemal’in itleri’ derken, bunlar TBMM’de değil miydi? ‘PKK sizi tükürüğü ile boğar.’ derken bunlar Milletvekili değil miydi? Afyonkarahisar’a gelince nerden çıkıyor bu söylemler? Niye bu iki yüzlü siyaset yürütülüyor? Demekki hesap başka. Hesap siyasi oy dolandırıcılığı.  CHP bu sözlerinde ciddiyse, samimiyse hodri meydan, CHP’li olan belediyelerden çıkarın PKK’yı da görelim. Afyonkarahisar’da bile göstermelik azıcık bişey dedi diye CHP Genel Merkezi bir taraftan yalan dolan bişeyler diyor, bir taraftan İstanbul’da Ekrem İmamoğlu meydanlarda fırça atıyor. Afyonkarahisar’da CHP’nin oy alamayacaklarını gördükçe çıkıp yeni icatlar buluyorlar.

“SANA SİYASETİ BIRAKTIRDILAR, SENİ ÖZGÜR SİLDİ, MEYDAN DA EKREM’DE KOVDU”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, sözlerini şöyle tamamladı: “Son olarak çıkmışlar ‘Siyaseti Ankara’da bıraktım bir tek ay yıldızlı rozetim var, bununla bu memlekete hizmet etmek istiyorum.’ demişler. Bir kere şu konuya açıklık getirelim sen siyaseti Ankara’da bırakmadın sana bıraktırdılar. Kemal’i destekledin o gidince Özgür sildi seni. Geçen günde hepimiz gördük meydanda Ekrem’de kovdu seni. Şimdi amaç ne? Amaç belli, Afyonkarahisar’da benim milliyetçi muhafazakâr insanlarımı milliyetçi söylemlerle kandırıpta belediye başkanlığını kurtarırım hesabındasın. Nafile uğraşıyorsun. Afyonkarahisar’dan CHP’ye oy çıkmaz.  Afyonkarahisarlı olan biteni gayet iyi görüyor. Afyonkarahisarlı’nın Allah’ın izni ile bunlara geçit vermeyeceğini gördükleri için herhalde CHP rozetinden utanıyorlar. Bir tek ay yıldızlı rozetim var diye dolaşıyorlar? Soruyoruz utanıyormusunuz CHP rozetinden de bir tek ay yıldızlı rozetin arkasına saklanıyorsunuz?”YRP Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, yarın öğleden sonra Afyonkarahisar’ın Bolvadin, Sandıklı ilçeleriyle Salar beldesinde parti programlarına katılacak.

Yeniden Refah Partisi (YRP) Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, yarın bir dizi temasta bulunmak üzere yarın Afyonkarahisar’a gelecek.

YRP Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, yarın saat 12.45’de Bolvadin İlçesinde, saat 14.00’de Salar Beldesinde, saat 15.30’da Sandıklı İlçesinde düzenlenecek olan parti programlarına katılacak.