Sokakta sanat var etkinliği yapıldı

Sokakta sanat var etkinliği yapıldı

Belediye’nin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü birimince geçtiğimiz hafta sonu Zafer Meydanı’nda Sokakta Sanat Var” etkinliği organize edildi
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in talimatlarıyla Zafer Meydanı’nda sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde düzenlenen etkinlikte Kültür ve Sanat Akademisi ses ve söz sanatçıları ile ressamlar tarafından oluşturulan “Sanat Köşesi” aylar sonra Zafer Meydanı’na renk kattı.
Etkinliğe Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’te katıldı. Geçtiğimiz yıl Zafer Meydanında birbirinden farklı birçok etkinliğe imza attıklarını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Geçen yıl Zafer Meydanı’nda en aktif şekilde kullanmaya gayret ettik. Bu yı lda etkinliklerimizi geçen yıldan daha farklı yapmayı planlamıştık. Halkımızı Zafer Meydanımızla bütünleştirmeyi hedeflemiştik. Korona-virüs salgını dolayısıyla etkinliğimiz bu güne nasip oldu. Sosyal mesafe kurallarına riayet ederek sanatçılarımızı sizlerle buluşturduk.” dedi.
Etkinliğe düzenleyen Kültür ve Sosyal İşler Mü-dürlüğü personeline teşekkür e-den Başkan Zeybek, önümüzdeki süreçte de Zafer Meydanının farklı etkinliklere ev sahipliği yapacağını sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi