Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sona Yaklaşıldı

Göreve geldiği günden bu yana ilçede hayata geçirdiği projelerle Emirdağ’ın ‘Spor Kenti’ kimliği kazanmasına katkı sağlayan Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun imzasıyla inşası süren Kapalı Spor Salonu’nda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor

Göreve geldiği günden bu

Kapalı Spor Salonu’nun tamamlanmasıyla birlikte, hem amatör hem de profesyonel sporculara hizmet verecek modern bir tesis Emirdağlılarla buluşacak. Spor yapma imkânlarını arttırmak ve sağlıklı yaşamı teşvik etmek amacıyla yürütülen bu projede, inşaat çalışmaları planlanan sürede tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak.

Spor Kenti Emirdağ‘da yeni sporcuların yetişmesine ve 7’den 70’e tüm vatandaşların spor yapabilmesine olanak sağlayacak Kapalı Spor Salonu’nda çalışmaların planlandığı gibi ilerlediğini belirten Koyuncu; “Bu önemli projede emeği geçen tüm çalışanlarımıza ve destek veren vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, kapalı spor salonumuzu en kısa sürede hizmete açmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Sporun ve sağlıklı yaşamın merkezi olmaya aday bu yeni tesisimizde, tüm halkımızı ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız” ifadelerini kullandı.

 

Sona Yaklaşıldı