“Spora ve sporcuya sahip çıkıyoruz”

“Spora ve sporcuya sahip çıkıyoruz”

Marmaris İşitme Engelliler Başkanı Şebnem Şen, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e
şampiyona boyunca yardım ve desteklerini esirgemedikleri için teşekkür etti

 

Türkiye Kadınlar ve Erkekler İşitme Engelliler Hentbol Şampiyonası için Afyonkarahisar’da bulunan Muğla Ortaca İşitme Engelliler Spor Kulübü, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret etti. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek şampiyonaya katılan Muğla Ortaca İşitme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Ayşenur Çankaya ve takımını kabul etti. Türkiye İşitme Engelliler Hentbol Şampiyonası, Afyonkarahisar’da sürerken bu mücadelede yer alan 8 takımdan biri olan Muğla Ortaca İşitme Engelliler Spor Kulübü’nün ziyaretine Kulüp Başkan Yardımcısı Marmaris İşitme Engelliler Başkanı Şebnem Şen de katıldı. Başkan Zeybek ve sporcular Afyonkarahisar’ın spor potansiyeli üzerine sohbette bulunurken fikir alışverişi de yapıldı. Ziyarette Başkan Yardımcıları Murat Öner, Barış Dal ve Belediye Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinaktı hazır bulundu.
“AFYON SPOR KENTİ
OLARAK ANILIYOR”
Afyonkarahisar’ın 7 uygarlığa ev sahipliği yaptığı belirten Başkan Zeybek kent hakkında bilgiler paylaşarak Afyonkarahisar’ın spor kenti olarak anıldığına dikkat çekti. Başkan Zeybek, “Spor kompleksimizde 14 antrenman saha 2 adette Avrupa standartlarında sahamız mevcut. Yıllık 100 takım kamp için şehrimize geliyor. Spor kompleksimizin içerisine modern spor lisesi inşa ediyoruz. Bu alanda yeni bir projemiz var olimpiyat hazırlık merkezi yapacağız. Tüm spor branşlarının içinde olduğu bir merkez olacak. Spora ve sporcuya her zaman destek veriyor, sahip çıkıyoruz. Nezaket ziyaretiniz için de sizlere teşekkür ediyorum. Spor hayatlarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.
Kulüp Başkan Yardımcısı Marmaris İşitme Engelliler Başkanı Şebnem Şen de Belediyenin 4 gün boyunca her türlü yardımda ve destekte bulunduğu belirterek Zeybek’e teşekkür etti. >> Mustafa ERTÜRK’ün Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi