Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sürekli Eğitim ve Etüt Merkezinde dersler başladı

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, eğitime tam destek
verdiklerini bu kapsamda Emirdağ Belediyesi Gençlik Merkezi bünyesinde açılan Sürekli Eğitim ve Etüt Merkezinde derslerin başladığını belirtti

Sürekli Eğitim ve Etüt Merkezinde dersler başladı

Öğrencilerin boş zamanlarını daha verimli geçirebilmelerine imkan sağlayan Emirdağ Belediyesi Gençlik Merkezi kültürel ve sanatsal faaliyetlerin yanı sıra çocukların okul derslerine yardımcı oluyor.
Sürekli Eğitim ve Etüt Merkezinde; AYT – TYT – LGS – DGS hazırlık kursları, YKS’ye yönelik denemeler, LGS için yıl boyunca psikolojik ve akademik destek, lise grupları için tüm dersler, 3. sınıftan 8. sınıfa kadar tüm dersler ücretsiz olarak veriliyor. İlçeye kazandırdıkları tesislerle sosyal, kültürel, sportif ve akademik yönden öğrencilere destek verdiklerini belirten Koyuncu, “En doğru yatırım geleceğe ve gençliğe yapılan yatırımdır. Biz de Emirdağ’da projelerimizi bu düşünceyle hayata geçiriyoruz. Çocuklarımız ve gençlerimizin gelişimlerine katkı sağlamak adına önemli projeleri hayata geçiriyoruz. Bunlardan bir tanesi olan Emirdağ Belediyesi Sürekli Eğitim ve Etüt Merkezinde ücretsiz olarak verdiğimiz kurslarla çocuklarımızın eğitimlerine destek oluyoruz. Bütün çabamız geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımıza daha iyi imkânlar sağlamak.” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okulların güvenliği ve  öğrencilerin gelişimi istişare edildi
Sıradaki Haber Okulların güvenliği ve öğrencilerin gelişimi istişare edildi