Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Taytak belediyelerin kredi taleplerini iletti

Bu haberin fotoğrafı yok

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük’ ü makamında ziyaret etti.
Milletvekili Taytak İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük ile yaptığı görüşme hakkında bilgiler vererek, “İller Bankası Genel Müdürlüğü’nün misyonu yerel yönetimlere, kentsel ihtiyaçlarının karşılanabilmesi amacıyla uluslararası standartlarda proje üretmek ve geliştirmek, kredi sağlamak, danışmanlık yapmak ve teknik destek yapmak vermek yoluyla sürdürülebilir ve şehirleşmeye katkıda bulunmaktır. Afyonkarahisar Belediyeleri; Başmakçı Belediyesi, Nuribey Belde Belediyesi, Ahmetpaşa Belde Belediyesi ve diğer belediyelerimizin projeleri kapsamında İller Bankasına kredi taleplerini Sayın Genel Müdürümüz Yusuf Büyük’e ilettim. Genel Müdürümüz, belediyelerin projelerini doğru anlamda yönlendirmek daha az maliyetle daha güzel işler yapmak adına belediyelerimizin taleplerini karşıladıklarını ilettiler. Hemşehrilerimize hizmet etmek için yola çıkan belediye başkanlarımızı her zaman destekledim. Başkanlarımız şehrimizi en iyi tanıyan eksiklerini en iyi bilen kişilerdir. Afyonkarahisar ilimize hizmet vermek ve Belediyelerimizin halkımıza daha iyi hizmet verebilmek adına yapmış oldukları proje kapsamında kredilerini en kısa zaman içerisinde çözümlenebileceğini düşünmekteyim. Kendisine Afyon mermerinden yaptırdığımız haşhaş motifli Türk Bayrağı hediye ettik.” dedi.
İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük Milletvekili Taytak’ın taleplerinin en kısa zamanda giderilmesi için gerekli çalışmaların yapılacağını ifade etti.