Taytak: Çalmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayın

Taytak: Çalmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayın

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Belediye Başkanları ve Meclis Üyelerine bundan sonraki süreçte de çalmadık kapı ve gönül bırakmamalarını söyledi

 

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Belediye Başkanları ve İl Genel Meclisi üyelerine özel organize edilen toplantıya katıldı. DoubleTree by Hilton Afyon’da düzenlenen toplantıya; MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci, Belediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, Kadın Kollarından Sorumlu İl Yönetim Kurulu Üyesi Nesrin Çelikbilek, Merkez İlçe Başkanı Fevzi Kartal, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP İGM Üyesi Grup Başkanı Ahmet Zeki Ertürk, İlçe ve Belediye Başkanları ile İl Genel Meclis Üyeleri katıldı.
“BAŞKANLARIMIZ DAİMA HALKIN
İÇERİSİNDE OLMALI”
Toplantının ilk konuşmasını MHP Belediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek yaptı. Belediye Başkanlarına bazı tavsiyelerde bulunan Şimşek, “Pandemi nedeniyle ara verdiğimiz toplantılarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yerel seçimlerden bugüne kadar Belediye Başkanlarımız kendi bölgelerinde yaptığı çalışmalarla vatandaşlarımızın takdirini kazanmıştır. Bu hizmetlerin kazandırılmasında hiç kuşkusuz MYK Üyemiz ve Afyonkarahisar Milletvekilimiz Mehmet Taytak’ın ve İl Başkanlığımızın büyük rolü olmuştur. Vekilimiz hizmetlerin Belediyelerimize kazandırılması noktasında Ankara’da gece gündüz demeden bakanlıklar ve genel müdürlükler düzeyinde kapı kapı dolaşarak hizmet almaktadır. Vekilimize bu anlamda Afyonkarahisar adına teşekkür ediyoruz. Belediye Başkanlarımızın daima sahada ve halkın içinde olmalarını istiyoruz. Herkesi kucaklamalarını ve ötekileştirmeden hizmet etmelerini istiyoruz.” dedi.
“YAPILAN BELEDİYE HİZMETLERİ
HALKA DUYURULMALI”
MHP İl Sekreteri Beytullah Bostancı toplantıda yaptığı konuşmada Belediye Başkanlarının yaptıkları hizmetleri sosyal medya aracılığı ile kendi bölgesinde yaşayan vatandaşlara duyurulması gerektiğine değindi. Bostancı, “Belediye Başkalarımız seçimlerden önce vatandaşlarımıza vermiş olduğu sözlerin büyük bir kısmını şimdiden yerine getirdiğini görmekteyiz. Hatta vermediği sözleri bile gerçekleştirmişlerdir. Bu çalışmalarda il başkanlığımızı son derece memnun etmektedir. Belediye Başkanlarımızdan, İl Başkanlığımıza gelen talep ve istekleri Ankara’da bizleri en iyi şekilde temsil eden Milletvekilimiz Mehmet Taytak’a ileterek çözüm arıyoruz. Şimdiye kadar önemli hizmetler yaptık. Belediye Başkanlarımız yapmış olduğu hizmetleri sosyal medya aracılığı ile vatandaşlarımıza duyurulmasını istiyoruz.” diye konuştu.
“CUMHUR İTTİFAKI RUHU İGM’DE SÜRDÜRÜLÜYOR”
MHP İl Genel Meclisi Üyesi Grup Başkanı Ahmet Zeki Ertürk, meclis çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ertürk, “Her bir meclis üyemiz kendi bölgelerinde vatandaşlarımızın talep ve istekleri doğrultusunda öncelikli acil talepler başta olmak üzere yerine getirme çalışma içerisindeyiz. Milletvekilimiz başta olmak üzere İl Başkanlığımız ile uyum içerisinde çalışmalarımız devam etmektedir. Cumhur İttifakı ruhunu İl Genel Meclisinde de devam ettiriyoruz. Bölgemize en iyi sunmak için yoğun bir mesai harcıyoruz.” şeklinde konuştu.
“BAŞKANLARIMIZIN PERFORMANSINDAN MEMNUNUZ”
MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, seçimlerden bugüne kadar yaptıkları hizmetlerinden dolayı partisinin Belediye Başkanlarını kutladı. Kocacan şunları kaydetti: “İl Başkanlığı olarak rutin olarak ilçelerimizi ve Belediyelerimizi ziyaret ediyoruz. Şimdiye kadar yapmış olduğumuz ziyaretlerde o bölgede yaşayan vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Ziyaretlerimizde Belediye Başkanlarımızın performansını yöre halkına soruyoruz. Çok şükür ki Başkanlarımızın hizmetleri vatandaşlarımız tarafından büyük takdir ile karşılanıyor. Üretken belediyecilik anlayışı ile hizmet veren Belediye Başkanlarımızın daha çok makamlarda değil halkın içinde olmalarını vatandaşlarımızın faydalanabileceği hizmetlere ağırlık vermelerini istiyoruz. İl teşkilatı ve vekilimiz ile birlikte her zaman yanınızdayız.”
“PANDEMİ DÖNEMİNDE BAŞARILI SINAV VERİLDİ”
MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, pandemi döneminde Belediye Başkanlarının başarılı bir sınav verdiğini söyledi. Taytak şöyle konuştu: “Belediye Başkanlarımız ve İl Genel Meclisi Üyesi arkadaşlarımızla pandemi öncesinde sıkça bir araya gelerek, beldelerimizin ve ilçelerimizin durumu paylaşarak ona göre çareler arıyorduk. Pandemi döneminde her şeye rağmen yine Belediye Başkanlarımız özellikle beldelerini ve ilçelerini, vatandaşlarımızı mağdur etmeden her türlü çalışmayı ortaya koydu. Allah nasip ettiği bizler de o dönemde maskenin olmadığı bir zaman içerisinde beldelerimiz ve ilçelerimiz dâhil maske gönderdik. İl teşkilatımızda aynı şekilde koordinasyon içerisinde bulunarak çok az zayiatla pandemi dönemini atlatarak başarılı bir sınav verdik.”
“VEKİLİNİZ OLARAK SONUNA
KADAR ARKANIZDAYIM”
Mehmet Taytak, MHP’nin üretken belediyecilik anlayışıyla önemli hizmetler yapıldığını ifade etti. Taytak sözlerini şöyle tamamladı: “Üretken belediyecilik anlayışı içerisinde topluma vermiş olduğunuz sözlerinizi yerine getirmek amacıyla her türlü çalışmayı yerine getireceğiz. Mart ayında diktiğiniz MHP bayrağını inşallah önümüzdeki seçimlerde de yine orada dalgalandıracaksınız. Kendi bölgelerinizde hizmetleri adaletli bir şekilde taşıyacaksınız. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de gitmediğiniz, girmediğiniz ve çalmadığınız kapı ve gönül kalmayacak. Toplumsal bütün problemlerinizi hem il teşkilatımız olarak hemde genel merkez yöneticisi ve milletvekiliniz olarak sonuna kadar arkanızda olduğumu ifade etmek istiyorum.”
>> Esra KÜÇÜKKURT’un Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi