“TCDD her geçen  gün güçleniyor”

“TCDD her geçen gün güçleniyor”

TCDD’nin kuruluşunun 165. yılı nedeniyle TCDD 7. Bölge Müdürü Adem Sivri 7. Bölge Müdür Yardımcısı Hüseyin Erçetin ve Taşımacılık A.Ş. 7. Bölge Müdürü Murat Durkan, Vali Gökmen Çiçek’i ziyaret ettiler

 

Kendilerini kabulü nedeniyle Vali Gökmen Çiçek’e teşekkür eden TCDD 7. Bölge Müdürü Adem Sivri, TCDD’nin kargo, lojistik, yük ve yolcu taşımacılığı, hızlı tren alanlarında geldiği nokta ve bölgede yürütülen çalışmalara ilişkin bilgiler verdi.
“DEMİRİN YOLCULUĞU 165 YAŞINDA”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Gökmen Çiçek, “Gönülleri, şehirleri, kasabaları, köyleri birleştiren demirin yolculuğu bugün 165. Yaşında. Türkiye’de bir buçuk asırdır var olan demiryolu yatırımları ile son yıllarda ülkemizde önemli atılımlar gerçekleştirildi. Şehirlerarası demiryolu işletmeciliğinden kent içi raylı sistemlere, Yüksek Hızlı Trenlerden Marmaray’a bugün ülkemizde çok önemli yatırımlar ile Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları her geçen gün daha da güçleniyor. Pek çok önemli proje ile ülkemize değer katan Devlet Demiryollarının 165. Yılını kutluyor, tüm çalışanlarına kolaylıklar diliyorum.” dedi.
Vali Gökmen Çiçek nazik ziyaretleri nedeniyle de konuklarına teşekkür etti.
>> Ş. Cüneyt BURSALIOĞLU’nun Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi