Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Tek Gayemiz Maddi İmkansızlıkların Eğitimi Engellememesi”

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Halk Eğitim Merkezi’nde YKS sınavlarına hazırlanan öğrencilere kaynak kitap seti desteğinde bulundu. Zeybek, öğrencilerin her zaman yanlarında olduklarını dile getirerek, “Tek Gayemiz Maddi İmkansızlıkların Eğitimi Engellememesi” dedi.

“Tek Gayemiz Maddi İmkansızlıkların Eğitimi Engellememesi”

Afyonkarahisar Belediyesi, Üniversiteye giriş (YKS) sınavlarına hazırlanan öğrencilere de desteğini sürdürüyor. Bu kapsamda Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in talimatları ile Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Halk Eğitim Merkezi’nde kurs görerek YKS’ye hazırlanan öğrencilere kaynak kitap seti dağıtıldı. Zeybek, Halk Eğitim Merkezi Hizmet Binası’na giderek öğrenciler ile buluştu, kitapları bizzat kendi teslim etti. Zeybek Başkan, gençlerle bir süre sohbet edip, katılacakları sınavlarda da başarılar diledi. Programa Halk Eğitim Merkezi Müdürü Semra Güzbey, Belediye Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinaktı da eşlik etti.

“Tek Gayemiz Maddi İmkansızlıkların Eğitimi Engellememesi”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“ZAMAN ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Eğitimin önemine vurgu yapan Başkan Zeybek göreve geldikleri günden bu yana öğrencilere, gençlere ve eğitime büyük destek verdiklerini belirterek, “Kurs gören öğrencilerimizin taleplerini geri çevirmeyerek onlara kaynak kitap desteği sağladık. Göreve geldiğimiz andan itibaren eğitim ve öğretime destek vermeye devam ediyoruz. Öğrencilerimizin kaynak ve test kitaplarını aldık. Halk Eğitim Merkezi’nde sınava hazırlık kursu gören öğrencilerimize katkıda bulunmak adına kitaplarını temin ettik. Tek gayemiz var eğitim ve öğretimini maddi imkânsızlıklardan dolayı devam ettiremeyen öğrencelerimize katkıda bulunmak. Onların da eğitim ve öğretimlerini istedikleri fakülteye giderek tamamlamalarına gayret sarf ediyoruz. Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hocamız Semra Güzbey ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Halk Eğitim ile iş birliğimiz aynen devam ediyor. Bizler her zaman öğrencilerimizin yanındayız. Bundan sonra da eğitim ve öğretime desteklerimiz devam edecek. Sınava girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Semra Güzbey ve öğrenciler de Mehmet Zeybek’e desteğinden dolayı teşekkür etti. Kitap seti dağıtım programı, çekilen toplu hatıra fotoğrafı ile sona erdi.