Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Tükürdüklerini Yalayan Bu Zihniyete Sakın İnanmayın”

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş, partisinin çeşitli SKM açılış törenlerinde konuştu. Menteş, “Dün milliyetçilik üzerinden kendi partilerine rest çekenler, bugün rest çektikleri o videoları bile sosyal medya hesaplarından kaldırarak tükürdüklerini maalesef yaladılar. Bu zihniyete sakın inanmayın.” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar İl

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş, Akharım ve Susuz Beldelerinde Seçim Koordinasyon Merkezi açılış törenlerine katıldı. Akharım Belediye Başkan Adayı Süleyman Kaynak’ın SKM açılışını AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan ile gerçekleştiren Menteş, Susuz Belediye Başkan Adayı Mehmet Selek’in SKM açılışını ise AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven ve Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz’la birlikte gerçekleştirdiler.

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş, yaptığı konuşmalarda şunları ifade etti: “Dün milliyetçilik üzerinden kendi partilerine rest çekenler, bugün rest çektikleri o videoları bile sosyal medya hesaplarından kaldırarak tükürdüklerini maalesef yaladılar. Bunların milliyetçiliği belirli bir sınır içerisinden dışarıya çıkamaz, çıkarmazlar. Çünkü genel merkezlerinde PKK terör örgütünün siyasi kanadı DEM parti ile kolkola gönül gönüle çalışıyorlar. Siz onların çıkıp da PKK terör örgütü ve DEM Partiye tek kelime ses yükselttiklerini gördünüz mü? Göremezsiniz çünkü bu CHP zihniyetinin temsilcisi olan bu hanımefendi Diyanet İşlerine saldırır, AK Parti’ye saldırır, Türkiye’yi baştan sona değiştiren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı saldırırlar ama gerekli cevabı da alır ve yerlerine otururlar. O yüzden milliyetçiyim diyen bu zihniyete sakın inanmayın.”

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti