Uluçay, köy muhtarlarını dinledi

Uluçay, köy muhtarlarını dinledi

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay Sandıklı İlçesi’nde 56 köyün muhtarı ile bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Sandıklı İlçesi’nde ilçeye bağlı 56 köyün muhtarı ile bir araya geldi. Toplantıya İl Başkan Yardımcısı Dilek Çengel, Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk, İl Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Tarkan, İlçe Başkanı Osman Işık, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İl Genel Meclis Başkanı Av. Burhanettin Çoban, İl Genel Meclisi üyeleri; Ahmet Saylık, Mevlüt Özaydın ve İbrahim Kaynak ile birlikte 56 köyün muhtarları katıldı.
TALEPLERİ DİNLEDİ
Toplantıda muhtarları tek tek dinleyen İl Başkanı Uluçay, talepleri not aldı. Bazı talepleri doğrudan kurum sorumlularına ileten Uluçay taleplerin kısa sürede çözümü için gerekli adımların atılmasını istedi. Uluçay her muhtar ile ayrı ayrı ilgilenirken, muhtarlar da toplantının yerinde olduğunu dile getirerek memnuniyetini ifade ettiler.
“TOPLANTILARIMIZ AFYONKARAHİSAR GENELİNDE DEVAM EDECEK”
Muhtarlara hitaben konuşan Uluçay, “Ben toplantımıza iştirak ettiğiniz için değerli muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Bu toplantılar bundan sonra tüm Afyonkarahisar genelinde yapılacaktır. İnşallah sizler taleplerinizi neler yapılması gerekiyorsa onları anlatın, biz de elimizden gelen ne var ise yapalım. Açık ve net bir şekilde bütün taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Biz sizleri dinlemek ve eksikleriniz varsa taleplerinizi toplamak için geldik.” dedi.
Sandıklı İlçe Başkanı Osman Işık ve Belediye Başkanı Mustafa Çöl de yaptıkları konuşmada muhtarların kendileri için büyük öneme sahip olduğunu kaydettiler. Konuşmaların ardından bütün köylerin muhtarları tek tek dinlenerek talepleri alındı. Burak AYDIN’ın Haberi
ÇOBAN: KÖYLERİMİZDE ACİL İHTİYAÇ; SU, KANALİZASYON VE YOL
İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban da, “Bizler köylere hizmet götüren İl Özel İdaresi’nin karar organıyız. Köylerimizde acil ihtiyaç sırasıyla su, kanalizasyon ve yol geliyor. Bizim İl Özel İdaremizin bir hesaplama yöntemi var; bir köyde kaç kişi yaşıyor, muhtemel küçükbaş, büyükbaş hayvan sayısı ne kadar, ihtiyaçları nedir diye hesaplıyoruz. Ondan sonra diyoruz ki bu köyün ihtiyacı şudur. Ona göre hareket ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi