Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Uluçay’dan Yenice Mahallesi’ne Aile Sağlık Merkezi Müjdesi

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, yeni dönemde de AK Belediyecilik vizyonu ile hizmet getirmeye devam edeceklerini belirterek, Yenice Mahallesi’ne bir aile sağlık merkezi yapılacağını söyledi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Yenice Mahallesi’nde mahalle sakinleri ile araya geldi.  Uluçay’a AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve Dr. Hasan Arslan, İl Başkanı Hüseyin Menteş, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

 

“HEMŞEHRİLERİMLE İSTİŞARE İÇERİSİNDE OLACAĞIM”

Ziyarette,Yörükler Derneği Başkanı Osman Taşpınar tarafından Yörük poşusu hediye edilen Uluçay, Taşpınar’a teşekkür ederek, hemşerileri ile istişare içerisinde olacağını söyledi. Uluçay, “Bu sadece siyasi bir birliktelik değildir. Aynı zamanda kültürel bir birliktelik ve dayanışmamızın somut bir ifadesidir. Bir kez daha birlik ve beraberliğin ne kadar önemli olduğunu bana hissettirdiniz. Bende her zaman siz değerli hemşehrilerimle çok defa ifade ettiğim gibi istişare içerisinde olacağım” diye konuştu.

 

ULUÇAY’DAN YENİCE MAHALLESİ’NE AİLE SAĞLIK MERKEZİ MÜJDESİ

Yeni dönemde de daha önceki gibi AK Belediyecilik vizyonu ile hizmet  gerçekleştireceklerini belirten Uluçay, “Vatandaşlarımızın talepleri bizim seçim beyannamemizdir. Aslında bizim proje ve yatırımlarımızın mimarları hemşerilerimizdir. Ben siyasi hayatımda gördüm ki vatandaşları dinleyen ve taleplerine çözüm oluşturan siyasiler her zaman daha uzun ömürlü hizmetler yapıyor. Siyasi tecrübemizle Ankara’daki bakanlarımızla, vekillerimizle olan iletişimimiz sayesinde sizlerin taleplerini hızla yerine getireceğiz. Bizler daha önce nasıl sizlere AK Belediyecilik vizyonu ile hizmet getirdiysek yeni dönemde de daha fazla hizmeti gerçekleştireceğiz. Biz 2023 seçimlerimde sizlerle birlikte tarih yazdık. 31 Mart seçimlerinde de yine birlikte tarih yazacağız. Ben bu vesile ile kıymetli mahalle sakinlerimize bir müjde de vermek istiyorum. Yenice Mahallemize bir aile sağlık merkezi yapılacak. Milletvekillerimizin destekleriyle aile sağlık merkezinin temeli de yerel seçim öncesi atacağız inşallah” dedi.

Uluçay’dan Yenice Mahallesi’ne Aile Sağlık Merkezi Müjdesi