Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Üniversite Şehir İşbirliğine Bir Örnek Daha

AKÜFEST’24 etkinlikleri kapsamında AKÜ ve ESOB arasında işbirliği protokolü imzalandı. AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, bu protokolle üniversite ve sivil toplum kuruluşu arasında üniversite şehir iş birliğinin güzel bir örneğinin daha sergileneceğini belirtti.

AKÜFEST’24 etkinlikleri kapsamında AKÜ

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) AKÜFEST’24 kapsamında iş birliği protokolü imzaladı. AKÜFEST’24 organizasyonlarına ilişkin iş birliği protokolü AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş ile Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Cengiz Üstün tarafından imzalandı.

Üniversite Şehir İşbirliğine Bir Örnek Daha

AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, AKÜFEST’24 organizasyonu içerisinde yeme, içme ve bu bağlamdaki diğer konuların, ESOB’un kendi esnaflarıyla birlikte organize edeceğini belirtti. Rektör Karakaş, “Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği; hem üniversitemizde bilim, teknoloji, kültür, spor ve sanat festivalinin gerçekleşmesinde önemli bir katkı sağlamış olacak hem de üniversitemiz ile sivil toplum kuruluşumuz arasında üniversite şehir iş birliğinin güzel bir örneği olacak.” dedi. ESOB Başkanı Cengiz Üstün ise “Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği olarak bu bir başlangıç; yüzümüzün akı ile Afyonkarahisar’ımıza yakışacak şekilde bu hizmet içerisinde olacağız. Afyonkarahisar’da yaşayan hemşerilerimiz ile esnaf ve sanatkârlarımız da bu festivale katılabilecekler. Bundan sonra da birçok başarıya birlikte imza atacağımızı düşünüyorum.” dedi.