Güvenevler Mahallesinden merhum İsmail Uslu ve merhum Şefika Uslu’nun oğlu, Sağlıkçı Sultan Aktaş, Avukat İsmail Uslu ve Öğretmen Şefika Uslu’nun babası, Fehmiye Yalçın, Demir Yollarından emekli Mehmet Uslu ve Türk-İş İl Temsilcisi Muharrem Uslu’nun kardeşi, Askeri Fabrikadan emekli Kasım Uslu vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz
Uslu Ailesinin Acı Günü
Kasım USLU vefat etti
![Uslu Ailesinin Acı Günü Kasım USLU vefat etti](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/05/Uslu-Ailesinin-Aci-Gunu-kopya-1-1100x556.jpg)