Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Utanmasalar Bizden Önce Ayakkabı Mı Vardı, Diyecekler”

İYİ Parti Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, iktidar partisinin, emeklileri kara lastik ayakkabı bile alamaz hale getirdiğini belirterek, “Utanmasalar bizden önce ayakkabı mı vardı, onu a biz getirdik diyecekler.” dedi.

İYİ Parti Hukuk ve

Afyonkarahisar’ın Çay ilçesine bağlı Karacaören beldesinde İYİ Parti Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışına katılan Milletvekili Olgun, belde sakinleri ile bir araya geldi, pazarcı esnafını dolaşarak esnafın durumunu sordu.

“KARA LASTİK BİLE ALAMIYORLAR

Karacaören Pazar yerini gezerken tezgâhta kara lastik ayakkabıları gören Milletvekili Olgun, pazarcı esnafına fiyatını ve alan olup olmadığını sordu. Olgun, “Maden ocağında şehit düşen oğlunun cenazesine delikli kara lastik ayakkabısı ile katılan Recep Gökçe amcamızı hatırladınız mı? Allah rahmet eylesin kendisi de salgında hayatını kaybetti. Şehit babalarımızın törenlerde giydiği ayakkabıları hatırladınız mı? Ülkemizin getirildiği nokta işte budur. Emeklileri kara lastik ayakkabı bile alamaz hale getirdiler. Bu güzel yurdumuzun insanını bir lastik ayakkabı ile alamaz hale getirdiler. Utanmasalar bizden önce ayakkabı mı vardı, onu da biz getirdik diyecekler. Yazıklar olsun.” diye konuştu.

“KARACAÖREN’İ BİTİRDİK BİZE OY VERİN DİYORLAR”

SEKA Kâğıt Fabrikasının satılmasının ardından Karacaören’in sürekli göç verdiğini hatırlatan Milletvekili Olgun, belde sakinlerine hizmet eden kurumların da kaldırılmasına tepki gösterdi. Olgun, “Bakın Karacaören’e hizmet eden PTT’yi bile kaldırdılar. Çok Programlı Liseyi kaldırmaya çalışıyorlar. Bunun için mecliste önergemizi de verdik takip ediyoruz. Karacaören emeklisi maaşını alabilmek için, oğlundan gönderilen parayı alabilmek için Çay ilçesine gidiyor. Afyon’a gidecek Karacaörenli kardeşim Çay kavşağında arabasını park ederek, Akşehir ve Çay minibüsleri ile Afyon’a gidiyor. Çünkü mazot olmuş 42 lira. Şimdi de kalkmışlar Karacaören’i bitirdik, Karacaörenlileri bitirdik gelin bize oy verindiye oy istiyorlar. İnsanda biraz utanma olur.” şeklinde konuştu. Karacaörenlilerin Ramazan-ı Şerif aylarını da kutlayan Milletvekili Olgun, İYİ Belediyecilik ile tüm sorunlarının sona erdireceklerini de sözlerine ekledi.

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti