Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce E.A (24) ve F.S (21) isimli şahısların uyuşturucu madde ticareti yaptığı şüphesi ile yapılan planlı dosya çerçevesinde 4 farklı ara yakalama yapıldı. Yakalamalarda toplamda, 6,68 gram bonzai, 1,60 gram esrar, 1,04 gram skunk ve 2 adet ecstasy ele geçirildi.
Gözaltına alınan şüpheliler emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
Uyuşturucu Satıcısı 2 Şahıs Tutuklandı
Kütahya’da uyuşturucu madde ticareti yaptığı şüphesiyle yakalanan 2 şahıs çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
![Uyuşturucu Satıcısı 2 Şahıs Tutuklandı Kütahya’da uyuşturucu madde ticareti](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/01/Uyusturucu-Saticisi-2-Sahis-Tutuklandi.jpg)