Afyonkarahisar’ın altın ve döviz piyasasının kalbinin attığı Uzun Çarşı’da para seyri normal.
PARA BİTTİ Mİ?
Daha önce www.kocatepegazetesi.com’un “Uzun Çarşı’da para bitti” başlığıyla gündeme getirdiği nakit sıkıntısının geçici bir süre yaşandığı belirtildi.
GENEL BİR SORUN YOK
Uzun Çarşı’daki kuyumcu esnafı, “Çok nadir de olsa sıkıntı yaşandığı olur. Ama biz her zaman vatandaşımızın altın alım ve satım talebini karşılayabilecek durumdayız. Vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla düğün ya da yatırım için bize gelebilirler” dedi.