Vali Çiçek, muhtarları dinledi

Vali Çiçek, muhtarları dinledi

Vali Gökmen Çiçek, ilçe ziyaretleri kapsamında Şuhut İlçesi’nde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunarak, ilçe merkezine bağlı belde ve köy muhtarlarıyla da toplantı yaptı

 

İlk olarak Büyük Taarruz öncesi Mustafa Kemal Atatürk’ün kaldığı ve karargâh olarak kullandığı Şuhut Atatürk Evi’ni ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, Mustafa Kemal Atatürk’ün çalışma odasının o döneme özgün şekliyle düzenlendiği, her bir köşesinde tarihi izlerin yer aldığı Atatürk Evi hakkında bilgiler aldı.
KEŞKEK EVİ İNŞAATINI İNCELEDİ
Vali Çiçek, yakın zamanda açılması planlanan ve inşaat çalışmaları hızla devam eden Coğrafi İşaret Tescilli Şuhut Keşkeğinin tanıtılacağı Şuhut Keşkek Evi ile Kadınlar Lokali olarak yapılması planlanan binada incelemelerde bulunarak, projenin detayları hakkında bilgiler aldı.
KAYMAKAMLIK ZİYARETİ YAPTI, MUHTARLARI DİNLEDİ
Vali Gökmen Çiçek Şuhut Kaymakamlığına da ziyarette bulundu. Kaymakamlık birimlerini inceleyen Vali Çiçek, Kaymakam Nurullah Kaya’dan ilçenin asayiş, ekonomi, sosyal ve kültürel yönden genel durumunu anlatan brifing aldı. Vali Çiçek, ilçe merkezine bağlı belde ve köy muhtarlarıyla da toplantı yaparak hem beklentilerini dile getirdi hem de kendisine iletilen istek, talep ve önerileri dinledi.
BELEDİYE BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ
Ardından Şuhut Belediye Başkanlığına ziyarette bulunan Vali Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Recep Bozkurt’dan çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi aldı. Engelli vatandaşların su yükleme ve abonelik işlemlerini kolaylıkla yapabilmeleri için zemin katta oluşturulan hizmet noktasını da inceleyen Vali Çiçek, vatandaşların eşit düzeyde hizmet alabilmelerine imkân tanıyan bu anlamlı hizmet için Başkan Bozkurt ve personele teşekkür etti.
AFSÜ’YE DEVREDİLECEK OKULU İNCELEDİ
Şuhut İlim ve Kültür Merkezi’nde de incelemelerde bulunan Vali Gökmen Çiçek, erkek öğrencilere yönelik hafızlık eğitiminin verildiği merkezde yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Vali Çiçek’in son ziyareti Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ne devredilmesi planlanan Limak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne oldu. Okulda incelemelerde bulunan Vali Çiçek, yetkililerden bilgiler aldı.
Vali Gökmen Çiçek’e ziyaretlerinde Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe, Kaymakam Nurullah Kaya, Belediye Başkanı Recep Bozkurt, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Toy ve diğer yetkililer eşlik etti.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi