Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Yiğitbaşı’na 2.OSB Teşekkürü

Sinanpaşa Belediye Başkanı Tolga Yıldırım, Merkez 2. Organize Sanayi Bölgesi’nin kamulaştırma çalışmaları dolayısıyla Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’na teşekkür etti.

Sinanpaşa Belediye Başkanı Tolga

Sinanpaşa Belediye Başkanı Tolga Yıldırım, Yeşil OSB olarak planlanan Afyonkarahisar Merkez 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde kamulaştırma çalışmaları kapsamında en büyük desteği Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı’nın verdiğini belirterek, Sinanpaşa bölgesi adına teşekkürlerini iletti. Toplamda 264 tapunun 132’sinin tescil işlemlerinin tamamlandığını duyuran Yıldırım, geriye kalan 132 tapunun tescil çalışmalarının ise en kısa zamanda bitirileceğini belirtti.

SANAYİ YATIRIMLARI GELECEK

Sinanpaşa Belediye Başkanı Tolga Yıldırım, Afyonkarahisar Merkez 2. OSB adına Sinanpaşa Belediyesi tarafından yürütülen kamulaştırma çalışmalarında önemli bir aşama kaydedildiğini söyledi. Afyonkarahisar Merkez 2. OSB’de yapılan kamulaştırma çalışmalarının bölgedeki sanayi yatırımlarının hızlandırılmasına büyük katkı sağlayacağını vurgulayan Yıldırım, “Sinanpaşa Belediyesi olarak, Afyonkarahisar Merkez 2. OSB adına yürüttüğümüz kamulaştırma çalışmalarında önemli bir mesafe katettik. Şu ana kadar 132 tapunun tescil işlemlerini başarıyla tamamladık. Geri kalan 132 tapunun tescil işlemlerini de en kısa zamanda bitirerek, bölgedeki sanayi yatırımlarının önünü açmayı hedefliyoruz. Afyonkarahisar Merkez 2. OSB’de yapılan çalışmalarımız ile bölgedeki sanayi alanlarının genişletilmesine ve ekonominin canlanmasına büyük katkı sağlayacaktır. Bölgemiz cazip bir yatırım merkezi haline gelecektir. Bu süreçte emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

“VALİMİZE, SİNANPAŞA HALKI ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Yıldırım, “Afyonkarahisar Merkez 2. OSB’nin kamulaştırma çalışmaları esnasında, Sayın Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nın büyük katkıları olmuştur. Sayın Valimizin desteğiyle Sinanpaşa bölgesi her geçen gün daha da gelişiyor ve büyüyor. Bu çalışmalar, hem istihdamı artıracak hem de bölge ekonomisine büyük katkı sağlayacak. Kendilerine Sinanpaşa halkı adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.