Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Watermall Avm 19 Mayıs Şölenine Ev Sahipliği Yapıyor

Watermall AVM, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği ile düzenlenen “19 Mayıs Şöleni-Okul Konserleri ve Güzel Sanatlar Lisesi Resim Sergisi” etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.

Watermall AVM, İl Milli

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 105’inci yıldönümü ekinlikleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Watermall İşletmesi arasında düzenlenen “19 Mayıs Şöleni-Okul Konserleri ve Güzel Sanatlar Lisesi Resim Sergisi” açılışı yapıldı. Açılış törenine; İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Müdür Yardımcısı Musa Dinçgez, Şube Müdürleri Mustafa Günay ve Hayati Duman ile birlikte işletme yetkilileri ve çok sayıda davetli katıldılar.

Üç gün sürecek etkinliklere ev sahipliği yapacak olan AVM’de Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin açılış konseriyle birlikte Resim Sergisi’nin açılışı gerçekleştirildi. Öğrencilerden oluşan müzik gruplarının sergileyecekleri canlı performanslar ve halk oyunları gösterileri ile bugün başlayan etkinlik yarın da devam edecek. Açılış töreninde konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, şunları kaydetti: “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı adına yaraşır coşkuyla kutlamak istedik. Bu nedenle gençlerimizin sergiledikleri sanat ve müzik etkinlikleri aracılığıyla her yaştan dinleyici ve izleyici ile buluşturmak amacıyla Müdürlüğümüz ve Watermall işletmesi arasında düzenlediğimiz 19 Mayıs Şöleni-Okul Konserleri ve Güzel Sanatlar Lisemizin Resim Sergisi açılışını gerçekleştirdik. Birbirinden yetenekli gençlerimizin hazırladıkları konsere eşlik ederken kalemleri ve boyalarıyla hayatı faklı bir pencereden bizlere gösteren Güzel Sanatlar Lisemizin resim sergisini ziyaret ettik. Öğrencilerimizi yeteneklerini geliştirerek, hayallerinin peşinde koşuyor görmek bizlerin yaptığı bu kutsal görevin doğruluğunu ve amacımıza ulaşmanın haklı gururunu yaşamamızı sağlıyor. Etkinlik alanını bizlere sağlayan ve destek veren Watermall İşletmesine şükranlarımızı sunuyor, birbirinden kıymetli öğrencilerimizin hazırlamış oldukları bu etkinliklerin gerçekleşmesinde bizlere yardımcı olan tüm idareci, öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyorum.”