Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yetenek Taramaları Şuhut’ta Yapıldı

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Valilik himayesinde gerçekleştirilen Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Programı’nda Şuhut İlçesi’nde gençlerle buluştu. Program kapsamında, 486 gencin yetenek taraması yapılacak

Gençlik ve Spor İl

Şuhut ilçesinde düzenlenen programda gençlerle bir araya gelen Kasapoğlu, gençlerin spora olan ilgisini artırmak ve yeteneklerini keşfetmelerine destek olmak amacıyla düzenlenen programın önemine vurgu yaptı. Programın başarılı bir şekilde devam etmesinde emeği geçenleri de unutmadı.

Kasapoğlu, Afyonkarahisar Valiliği himayelerinde gerçekleşen programa destek veren İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ve tüm mesai arkadaşlarına içten teşekkürlerini iletti. Programın, gençlerin spor alanında yeteneklerini keşfetmeleri ve bu doğrultuda yönlendirilmeleri için önemli bir adım olduğunu belirtti.

Yetenek Taramasında başarılı olan öğrenciler yıllık temel eğitim programına dahil edilecek. Temel eğitimini tamamlayan öğrenciler kapsamlı testlere tabi tutularak hangi spor branşına yatkın olduğu belirlenecek ve ilgili branşa yönlendirilmesi yapılacak.