Program kurs öğreticileri Ayşe Akarslan, Meral Badır, Betül Yılmaz ve Tuğba Kırca rehberliğinde yapıldı. Programa öğrenciler, veliler ve mahalle sakinleri katıldı. Programda öğrenciler yıl boyu öğrendikleri bilgilerden sunumlar yaptı. Kur’an-ı Kerim, ilahiler, şiirlerle performanslarını sergileyen kursiyerler büyük beğeni topladı.
Yıl Sonu Programı Yapıldı
Afyonkarahisar İl Müftülüğüne bağlı Ataköy Deper Sultan Kuran Kursu 4-6 yaş ,7-10 yaş ve yetişkin kurslarının yıl sonu programı gerçekleştirildi.
![Yıl Sonu Programı Yapıldı Afyonkarahisar İl Müftülüğüne bağlı](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/05/Yil-Sonu-Programi-Yapildi-1-kopya-1100x650.jpg)