Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yurdunuseven’den Çok Sert Cevap; “Algı Yönetimi Ve Şovmenlik!”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal’ın “Kamuoyuna duyuru” başlıklı açıklamalarına çok sert cevap verdi

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, “DEM’lilere  laf edemeyen Belediye Başkanı kamuoyunun dikkatine başlıklı yazı ile yine bir algı yönetimi yapmaya ve gerçekleri çarpıtmaya çalışmaktadır. Yazıda geçen yeğenim sıhhi tesisat yüksekokulu mezunu olup akabinde Almanya’da bu konuda kurs görmüş ve sertifika almıştır. 2008 yılında belediye işe başlamış olup 2011 yılında sözleşmeli memur, 2013 yılında çıkan Başbakanlık Genelgesi ile tüm sözleşmeli memurların kadroya geçirilmesi talimatı gereği kadrolu memur olmuştur.” dedi.

“İL BAŞKANLIĞIM VE MİLLETVEKİLLİĞİMDEN ÖNCE”

Yurdunuseven şu ifadelere yer verdi:

“Dolayısıyla 16 yıldır bu konuda mesleki tecrübesi olan ve belediyenin su İşleri kısmında sevilen çalışkan bir kişidir. Söz konusu tarihler dikkat edilirse benim 2014 yılındaki il başkanlığım ve 2018 yılındaki milletvekilliğimden önceki tarihlerdir. Dolayısıyla benim görevlerimin başlangıcından çok önce işe başlanmış olup tamamen bir algı yönetimi ve sırf benimle aynı soyadında olduğu için cezalandırılarak asfalt şantiyesinde görevlendirilmiştir. Aynı soyadı taşıdığımız kişilerin yetkili ve ehliyetli olup belediyede 16 yıldır çalışması insanların dikkatinden kaçırılarak algı yönetimi yapılmakta bu şekilde sanki bankamatik memuruymuş gibi göstermek istenmektedir. 16 yıldır alnının terini dökerek ehliyeti ve liyakati ile aldığı maaşı hak eden bir kişi hakkında algı yönetimi yaparak hedef saptırmaya çalışılması şovmenliktir.”