Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Zabıta Teşkilatı köklü yapısıyla ülkemizin milli bir değeridir”

“Zabıta Teşkilatı köklü yapısıyla ülkemizin milli bir değeridir”

Afyonkarahisar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, teşkilatın 194’üncü kuruluş yıldönümü
dolayısıyla Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti

 

Ziyarete Zabıta Müdürü Taner Çelik ve beraberindeki heyet katıldı. Zabıta Teşkilatının toplumsal ve sosyal yaşantıdaki önemine dikkat çeken Başkan Zeybek; Belediyelerle vatandaşla arasında köprü vazifesini gören Zabıta Teşkilatının, halkımızın huzuru için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırladığını ifade etti.
“ÖZVERİYLE ÇALIŞIYORLAR”
Teşkilatın vatandaşların her zaman yanında ve hizmetinde olduğunu kaydeden Başkan Zeybek, “Halkımızla sürekli iç içe olan zabıta ekiplerimiz, yaptığı uygulama ve denetimlerle bizlere güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlamak için çalışmalarını yürütüyor. Çalışmaları sırasında hiçbir zaman fedakârlıktan çekinmeyen ekiplerimize özverilerinden dolayı teşekkür ediyor ve Zabıta Haftaları’nı en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.
“VATANDAŞLA BELEDİYE ARASINDA KÖPRÜ VAZİFESİ GÖRÜYORLAR”
Zabıta ekipleri ile sahada denetimin daha verimli bir şekilde yapılması için büyük çaba sarfettiklerini ifade eden Başkan Zeybek, “Zabıta Teşkilatı köklü yapısıyla ülkemizin milli bir değeridir. Zabıtalar aynı zamanda belediyelerin vatandaşla temas ettiği noktadır. Vatandaşlarımızın sağlık, huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan tüm zabıta personelime görevlerinde başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.
Zabıta Müdürü Taner Çelik ise, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkür ederek gönül belediyeciliği anlayışıyla çalışacaklarını söyledi.