Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Zeybek Sümer Mahallesi’nde vatandaşları dinledi

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek,

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’ın farklı bölgelerine ziyaretler gerçekleştirerek, mahalle sakinleriyle buluşmaya devam ediyor. Her hafta Cuma günleri mahalleleri ziyaret eden Başkan Zeybek bu hafta Sümer Mahallesi’ne konuk oldu

 

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Belediye Başkanı Yardımcısı Süleyman Karakuş, birim müdürleri ve Sümer Mahalle Muhtarı İsa Altıntaş’ın katıldığı ziyarette kendisine yöneltilen talep ve önerileri dinleyen Başkan Zeybek, her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinleyip, dertlerine ortak oldukları ifade etti.
Ziyarette mahalle sakinlerinin ilgisiyle karşılaşan Başkan Zeybek bir yandan daha mutlu, yaşanılabilir bir Afyonkarahisar inşa etmek için yoğun çaba harcadıklarını diğer yandan da vatandaşlara dokunarak, gönüller yaptıklarını ifade etti.
“ÖNCE MİLLET, ÖNCE MEMLEKET”
Ziyarette açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Önce Millet Önce Memleket” sloganımızla şehrimizin tüm mahallelerinde halkın içinde olmaya ve daima sahada çalışarak, Gönül Belediyeciliği anlayışını sürdürmeye hız kesmeden devam ediyoruz. Bu hafta Cuma namazımızı Sümer Mahallemizdeki Aksaraylı Camii’nde AK Parti İl Başkanımız Av. Hüseyin Sezen Merkez İlçe Başkanımız Ziya Coşkun Karadeniz ve Belediyeden ekip arkadaşlarımız ile birlikte eda ettik. Akabinde Mahalle Muhtarımız ve hemşehrilerimizle bir araya gelip, mahallenin talep ve önerilerini yerinde aldık. Bu talep ve öneriler ile ilgili ekip arkadaşlarımızı görevlendirdik. Her zaman ifade ettiğim gibi şehrimizin her mahallesi bizim için değerlidir. Allah’ın izniyle Afyonkarahisar’ın tüm mahallelerinde Belediye olarak elimizden geldiğince, gücümüz yettikçe önemli çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.