Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Zeybek, vatandaşları dinledi

Zeybek, vatandaşları dinledi

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, mahalle ziyaretlerinde vatandaşların istek ve taleplerini dinledi

 

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in ilk durağı Bayatçık Mahallesi oldu. Bayatçık Mahallesi’nde “Hacı Dede” Türbesinin restorasyonundan duydukları memnuniyeti ifade eden mahalle sakinleri Başkan Zeybek’e teşekkür etti.
Mahallede devam eden parke çalışmalarını da yerinde inceleyen Başkan Zeybek, atıl vaziyette bulunan bir binanın bakım ve onarımı konusunda talimat verdi. Başkan Zeybek söz konusu binanın bir odasında sağlık hizmetleri verileceğini ifade ederek binanın ayrıca çeşitli organizasyonlarda da değerlendirilebileceğini söyledi.
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in ikinci durağı, Hamideye Mahallesi oldu. Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Zeybek, sorunları ilk ağızdan dinledi. Başkan Zeybek’e Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Mahalle Muhtarı Murat Keskin ve birim müdürleri de eşlik etti.
Ziyaretlerin ardın-dan açıklamalarda bulunan Başkan Zeybek, “Belediyecilik her şeyden önce gönül işidir. Yüreklere dokunabilme çabasıdır. Biz-ler de Cumhurbaşkanımız ve liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifade ettiği gibi Afyonkarahisarımızda gönül seferberliği, gönül belediyeciliği gayretindeyiz. Yüzlerde oluşan bir tebessüm, gıyabımızda edilen her dua, samimiyet bizim için her şeyden önemlidir.” diye konuştu.