Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Zuhal Topal Kaç Yaşında Kaç Çocuğu Var?

TV 8 ekranlarının sevilen yarışması “Yemekteyiz”in ünlü sunucusu Zuhal Topal’ın özel hayatı merak edilerek araştırılan konular arasında yer alıyor. Ünlü sunucu Zuhal Topal’ın hayatını sizler için araştırdık.

Zuhal Topal Kaç Yaşında Kaç Çocuğu Var?

 

 

TV 8 ekranlarının sevilerek izlenen yarışması “Yemekteyiz”in ünlü sunucusu Zuhal Topal’ın hayatı ve kariyeri birçok kişi tarafından merak edilerek araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki, Zuhal Topal kimdir? Kaç yaşında? Nereli ve kaç çocuğu var?

 

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal Saygıner 1976 (47) yaşında tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Gaziantep’li olan Topal, ilkokul 1. sınıfta oynadığı tek kişilik tiyatro oyunu ile oyunculuğa ilgi duyarak üniversitede Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazanmıştır.  MSM’de eğitim gördüğü sırada iki tiyatro oyununda başrol oyuncusu olarak yer alan Zuhal Topal, televizyona ilk adımını, 1994 yılında Show TV’de yayımlanan Palavra Aşklar adlı dizi ile attı. 2003-2006 yılları arasında Kanal D ve Star TV’de yayımlanan Sihirli Annem dizisindeki “Suzan” adlı karakteriyle milyonların beğenisini kazanan Zuhal Topal, ardından Atv’de yayımlanan Selena adlı dizide “Fitnat”  karakteri ile adını duyurdu. Birçok dizi ve filmde yer alan ünlü oyuncu, 2018-2021 yılları arasında FOX’ta yayımlanan “Zuhal Topal’la Sofrada” isimli yemek yarışmasını sunuculuğunu yaptı. Şuanda TV8’de yayımlanan “Yemekteyiz” programının sunuculuğunu yapmaktadır.

 

 

ZUHAL TOPAL KAÇ YAŞINDA KAÇ ÇOCUĞU VAR?

 

2008 yılında müzisyen Korhan Saygıner ile hayatını birleştiren ünlü sunucu Zuhal Topal’ın2013 yılında “Lina” adını verdikleri bir kızı dünyaya gelmiştir.