Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

17. ATSO Spor Oyunları başlıyor

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 17’ncisi düzenlenecek olan ATSO Spor Oyunları, 29 Ağustos 2023 tarihindeki açılış töreni ile başlayacak.

17. ATSO Spor Oyunları başlıyor

Daha önce olduğu gibi bu yıl da Zafer Haftası programına dahil edilen 17. ATSO Spor Oyunları hakkında değerlendirmede bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamız olarak 17’nci kez ATSO Spor Oyunları’nı düzenlemenin gururunu yaşıyoruz. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz’e bağlı Oda ve Borsalar arasında en uzun soluklu spor organizasyonu, ATSO Spor Oyunları’dır. Bu yıl Büyük Taarruz ve Büyük Zafer’in 101’inci, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yıldönümünü kutlarken, ATSO Spor Oyunlar ile bu coşkuya ortak olmak istiyoruz. Tüm üyelerimizi 29 Ağustos 2023, Salı günü saat 19’da Kocatepe Spor Kompleksi’nde düzenlenecek 17. ATSO Spor Oyunları Açılış Törenimize bekliyoruz” dedi.


REKABET VE DOSTLUK BİR ARADA
Serteser, “17. ATSO Spor Oyunlarımız’da futbol, basketbol, voleybol ve halat çekme takım sporlarının yanı sıra ayak tenisi, ayran içme, penaltı yarışı, bilek güreşi, masa tenisi, 100 ve 400 metre koşu, uzun atlama, ok atma, bowling, hedef vurma, dart, tavla, denge çubuk, bocce gibi bireysel oyunlarımızla, toplam takım ve bireysel branşlarda toplam 700’ü aşkın sporcumuzla rekabet ve dostluğu bir arada yaşatacağız. 17. ATSO Spor Oyunlarımız’a destek veren Afyonkarahisar Valiliğimiz, Afyonkarahisar Belediyemiz başta olmak üzere Ana Sponsorumuza, Etkinlik Sponsorlarımıza, Elmas, Platin ve Altın Sponsorlarımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca bu yıl Etkinlik Sponsorlarımız arasında yer alan Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti, Türkiye Spor Yazarları Derneği Afyonkarahisar İl Temsilciliği ve Kanal 3’e teşekkürlerimi iletiyorum.”