Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“18 yıldır milletimizle gönül köprüleri kurduk”

Bu haberin fotoğrafı yok

AK Parti’nin kuruluşunun 18. yılı nedeniyle mesaj yayınlayan AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, “18 yaşındaki bir gencin azmi ve enerjisi gibi hep 18 yaşında kalacağız” dedi.
“AFYONKARAHİSAR’DAN YOLA ÇIKARAK TÜRKİYE’DEKİ
KARANLIKLARI
AYDINLIĞA ÇEVİRDİK”
Başkan Sezen mesajında “2001 yılında ‘artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ sloganı ile aziz milletin kabul edilmiş duası olarak siyasi hayatına başlayan AK Parti, 2001 yılından bugüne kadar milletin desteğini arkasına alarak karanlıkları aydınlığa çeviren bir meşalenin hikayesidir. Afyonkarahisar’dan yola çıkarak Türkiye’deki karanlıkları aydınlığa çeviren liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan iktidara geldiği günden bu güne kadar Türkiye’ye çağ atlatan projelere imza atmıştır.” dedi.
“AK PARTİ DAVASI, BİNLERCE YILLIK
GEÇMİŞİ OLAN BİR DAVADIR”
AK Parti’nin davasının sıradan bir dava olmadığını ifade eden Sezen,“Bu dava binlerce yıllık geçmişi olan bir davadır. AK Parti, ülkemizdeki birlik ve beraberliğin, kardeşliğin teminatıdır. Partimiz 2001 yılında şehrimizde kurulduğu günden bugüne kadar insana odaklı bir Türkiye hedefledi. AK Parti asla hiziplerin partisi haline gelmedi, gelmeyecektir. Unutulmamalıdır ki hiç bir siyasi parti bu milletin kıymetini bilmeden bu ülkede asla iktidar olamayacaktır. Bu nedenledir ki iktidara geldiğimiz günden bugüne kadar bu millete hizmeti borç bildik ve her zaman bu bilinçle çalıştık. AK Parti hepimizden önce milletimizin partisidir.” ifadelerini kullandı.
“YILLAR ÖNCESİ YAPILMASI GEREKEN
YATIRIMLAR 2002 SONRASI YAPILDI”
Sezen, “Hizmet aşkıyla 14 Ağustos 2001’de çıktığımız kutlu yolda, güzel memleketimizi havalimanları, köprüler, okullar ve birçok hizmetlerle buluşturduk. En önemlisi de milletimizin gönlünü aldık, gönüllerine girdik. 2002 öncesinde Afyonkarahisar’ın halini gözünüzde canlandırdığımızda nasıl bir şehir olduğunu ve bugünle yan yana koyduğumuzda nasıl bir şehre dönüştüğünü daha iyi anlıyor ve AK Parti’nin hizmetlerini daha net görüyoruz. Şehrimize yıllar öncesinde yapılması gereken birçok yatırımın 2002 yılından sonra yapılması da AK Parti’nin milletine hizmet etme yolunda nasıl bir çaba sergilediğinin göstergesidir.” şeklinde konuştu.
“AK PARTİ BÜYÜK VE GÜÇLÜ TÜRKİYE’NİN YOLUNA ADANMIŞLIĞIN ADIDIR”
Sezen mesajını, “Bizler 2001 yılından bu güne kadar her şeyden önce milletimizle gönül köprüleri kurduk. Kardeşliğin, vefanın, dayanışmanın bir partisi olduk. Kadınıyla, erkeğiyle, genciyle, yaşlısıyla 82 milyonun hizmetkarı olduk. Bugün şartlar ne olursa olsun AK Parti büyük ve güçlü Türkiye’nin yoluna adanmışlığın adıdır ve biz 2001 yılından bugüne kadar şehrimizde görev yapmış kurucu başkanlarımızdan sandık görevlilerimize kadar herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyoruz. Bu günlerde her birini ayrı ayrı ziyaret ediyor ve gönüllerini alıyoruz. Çünkü AK Parti’ye vefanın adıdır. Vatan toprağının tüm birikimi, öğretisi, tecrübesi ile 18 yaşında bir gencin enerjisi, azmi ve Türkiye sevdasıyla hep 18 yaşında kalacağız.” ifadeleri ile noktaladı.