Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

553 sporcu yarışmak için Afyon’a geldi

Türkiye Yüzme Federasyonu’nun düzenlediği 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi Bölge müsabakaları Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Olimpik Yüzme Havuzu’nda başladı. Müsabakalara 15 farklı ilde yer alan 83 kulüpten toplamda 553 sporcu katılıyor

553 sporcu yarışmak için Afyon’a geldi

Müsabakaların açılış seremonisinde konuşan Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, “Bu ulusal gelişim projesi, genç yaş kategorisindeki yüzme sporunun desteklenmesi ve genç yeteneklerin keşfedilmesi amacıyla düzenlenen önemli bir etkinlik. Türkiye Yüzme Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan yüzme müsabakalarını Afyonkarahisar Belediyemizle iş birliği içinde düzenliyoruz. Ben katkılarından dolayı Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Dereceye giren sporculara ödüllerini ise İl Müdürü Kasapoğlu’nun yanı sıra Belediye Gençlik ve Spor Müdürü Sami Çetinaktı ve Türkiye Spor Yazarları Derneği İl Temsilcisi Nadir Güzbey verdi. Devam edecek olan müsabakalarda başarılı sporcuların ödüllendirilmeye devam edilecek.