Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

580 Milyona İcra’dan Satılık Termal Otel

Termal Turizmin Gözdesi Alila Otel İcradan Satılığa Çıktı. 580 Milyon Liralık Termal Otel İcra Yoluyla Satışta:

580 Milyona İcra’dan Satılık Termal Otel

Alila termal otele ait taşınmaz, borç nedeniyle icra yoluyla satışa sunuldu. Otelin muhammen bedeli 580 milyon TL olarak belirlendi.
Her biri 4 bodrum+zemin+8 normal kat olmak üzere toplam 13’er katlı inşa edilmiş 4 bloktan oluşan Alila Deluxe Termal Hotel&SPA isimli otelin 1. bodrum katında 250 araçlık kapalı otopark bulunuyor.


Afyonkarahisar İcra Dairesi, Basın İlan Kurumu üzerinden çıktığı ilanda, söz konusu satışın detaylarına esatis.uyap.gov.tr internet adresinden ulaşılabileceğini belirtti. Açıklamada, taşınmazın satışa neden çıkarıldığına ilişkin detaylar paylaşıldı.

Afyonkarahisar il merkezine bağlı İnaz (Demirçevre) Mahallesi’nde yer alan ve turizm cenneti olarak kabul edilen Alila termal otelin sahip olduğu arazi, satış listesinin başında geliyor. Adres olarak Merkez ilçede Dörtyol mahallesinde yer alan otel, değer artışı gösteren bir konuma sahip. Afyon Kütahya karayolu üzerindeki bu turizm bölgesi, özellikle son yıllarda termal turizme olan ilginin artmasıyla daha da değer kazanmış durumda.