Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“AFRAY 2025’in İlk Çeyreğinde Hizmete Sunulacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, AFRAY Projesinin 2025 yılının ilk çeyreğinde hizmete sunulacağını açıkladı.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, kent için önemli bir ulaşım yatırımı olduğunu vurguladuığı AFRAY ile ilgili çalışmalar açıklama yaptı.

Başkan Adayı Uluçay açıklamasında, “AFRAY’ı yapan ilgili firmanın birçok iş makinesi ve ekipmanları ile üniversite içerisinde yer alan başlangıç noktasında çalışmalarını hızlandırarak kısa sürede tamamlayacağını ifade etmek isterim. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımızın projesi olan AFRAY, yüksek hızlı tren ile şehrimize gelen vatandaşlarımızı ve üniversite öğrencilerini şehir merkezine, şehir merkezinden de Erenler bölgesine taşıyacak. 2024 yılının sonuna kadar altyapı çalışmalarını tamamlanacak. 2025 yılının ilk çeyreğinde sinyalizasyon çalışmalarını da bitirecek ve bu hizmeti Afyonkarahisar halkımıza sunmuş olacağız. Aziz hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

“AFRAY 2025’in İlk Çeyreğinde Hizmete Sunulacak”

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti