AFSÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümünden Öğretim Görevlisi Dr. Merve İnce Palamutoğlu, Doç. Dr. Recep Palamutoğlu ve Doç. Dr. Cemal Kasnak tarafından hazırlanan “Piyasada Satılan Probiyotikli Çayların İn Vitro Gastrointestinal Sistemde Laktik Asit Bakterilerinin Canlılıklarının Belirlenmesi” başlıklı bildiri birinci oldu. Ortak çalışma, Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesinde düzenlenen 13. Ulusal Sağlıklı Yaşam Kongresinde Sözlü Bildiri Birincilik Ödülü aldı.
AFSÜ Akademisyenlerinin Çalışması Birinci Oldu
AFSÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü akademisyenlerince yürütülen bir çalışma birincilik ödülüne değer görüldü
![AFSÜ Akademisyenlerinin Çalışması Birinci Oldu AFSÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi,](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/06/AFSU-Akademisyenlerinin-calismasi-birinci-oldu.jpeg)