Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AFSÜ Ispartalı Üniversite Adaylarına Tanıtıldı

Üniversite hayatına adım atmaya hazırlanan yüzlerce Ispartalı gence AFSÜ’nün bölüm ve programları ile Afyonkarahisar tanıtıldı.

AFSÜ Ispartalı Üniversite Adaylarına Tanıtıldı

Isparta Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Gökkubbe Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen “Üniversite Tanıtım Kariyer Günleri” etkinliğinde AFSÜ standını ziyaret eden gençler, AFSÜ’nün sunduğu eğitim imkânları hakkında detaylı bilgi edinme fırsatı yakaladı.

AFSÜ’ Ispartalı Üniversite Adaylarına Tanıtıldı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bölge illerindekiler başta olmak üzere büyükşehirlerdeki toplam 26 üniversitenin yer aldığı etkinlikte AFSÜ standında, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Mevlüt Balta, AFSÜ Kariyer ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezinden Öğr. Gör. Önder Çoban ile Diş Hekimliği Fakültesi Öğrencimiz Esra Güner, SBF Beslenme ve Diyetetik Bölümü Öğrencimiz Ayşegül Akgün ve Atatürk SHMYO Ağız ve Diş Sağlığı Programı Öğrencimiz Zeynep Kuru katılımcıları bilgilendirdi.

 

Sağlıkla ilgili bölüm ve programlarımıza yoğun ilgi gösteren Ispartalı lise öğrencileri, üniversitemizin akademik, sosyal ve kültürel profili hakkında merak ettikleri soruların cevabını AFSÜ standında aldı.