Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Afyon Genelinde Doğalgazın Girmediği Sokak Bırakmayacağız”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, il merkezi başta olmak üzere ilçelerde ve beldelerde doğalgazın girmediği sokak bırakmayacaklarını açıkladı.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, Çay ve Çobanlar İlçelerinin Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışlarına katıldı.

“MİLLETİMİZ 31 MART’TA KİRLİ İTTİFAKI SANDIĞA GÖMECEK”

Çay ilçesindeki açılışta vatandaşlara seslenen Milletvekili Av. Ali Özkaya, Belediyeciliğin AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile değiştiğini ifade etti. Milletvekili Özkaya, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye’de beledileyecilik vatandaşa dokunan, hizmet ve eser siyaseti anlayışla vatandaşı ile bir bütünlük gösteren bir anlayışa kavuştu. AK Parti belediyelerinin hepsi 5 ve 10 yıllık görev sürelerine pek çok eser sığdırmıştır. Ancak muhalefet CHP ise Belediyeleri rant kapısı olarak görmekte, kendi aralarında bu rantın paylaşımı için birbirlerini yemektedir. Hizmet ve eserden bahsetmek bir yana, mevcut hizmetleri bile devam ettiremiyorlar. Sadece kazanmak için her türlü yalana başvuran CHP zihniyeti, şehidlerimizin kanı ellerine bulaşmış caniler ile bir araya gelmekten utanmıyorlar. Ama unuttukları bir şey var, oda milletimiz 31 Mart’ta feraseti ile kent uzlaşısı adı altında kurdukları kirli ittifakı sandığa gömecek. Bizler Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti olarak Afyonkarahisar,  tüm ilçeler ve beldelerde milletimizin izni desteği ile tarih yazacağız.” dedi.

“CHP VE ŞÜREKÂSI SADECE KONUŞUR”

AK Parti iktidarının Afyonkarahisar’da önemli yatırımları hayata geçirdiğini ifade eden Milletvekili Özkaya, şunları kaydetti: “Milletimiz biliyor, Afyon’a doğalgaz 2007 yılında AK Parti ile geldi. Şuan geldiğimiz nokta beldelerimize dahi doğalgaz ulaştırıyoruz. Bu kimsenin hayali bile değildi. Bölgemizde doğalgaz yatırımı en fazla yapılan il şehrimiz Afyonkarahisar bunun temelini merkezi hükümet ile uyumlu yerel yönetimler oluşturuyor. Biz bu uyum bozulmadan hayal bile olmayan hizmetleri vatandaşlarımız ile buluşturmaya devam edeceğiz. Şimdi ilk hedefimiz sırasıyla Afyon merkez başta olmak üzere ilçelerde ve beldelerde doğalgazın girmediği sokak bırakmayacağız. Bizi milletimiz tanır, biz söz verdiysek yaparız. CHP ve şürekâsı ise sadece konuşur ve bizim yaptığımız hizmetlerin üstüne yatmaya çalışır. Ama onu bile beceremiyorlar.”

“Afyon Genelinde Doğalgazın Girmediği Sokak Bırakmayacağız”

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti