Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Afyon İçin Gece Gündüz Çalışacağız”

AK Parti Genel Merkezi tarafından AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı görevine atanan Av. Turgay Şahin, “Afyon için gece gündüz çalışacağız.” dedi.

AK Parti Genel Merkezi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar İl Başkanlığı görevine atanan Av. Turgay Şahin, açıklama yaptı.

“Afyon İçin Gece Gündüz Çalışacağız”

“TEŞKİLATIMIZIN HER FERDİ İLE ÇALIŞACAĞIZ”

AK Parti İl Başkanlığı görevi tevdi edildikten sonra bir açıklama yapan Başkan Şahinrak gurur duyduğunu vurgulayan Av. Turgay Şahin, “Öncelikle belirtmek isterim ki AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı olarak atanmış olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyorum. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle bugün itibariyle üstlenmiş olduğum AK Parti İl Başkanlığı görevine layık görülmek beni onurlandırmıştır. Kadim şehrimiz Afyonkarahisar’ın her bir karış toprağında tüm teşkilat mensuplarımız ve hemşehrilerimizle birlikte çok güzel işlere imza atacağımızdan hiçbir şüphem yok. Teşkilatımızın her bir ferdi ile birlikte gece gündüz demeden çalışarak, elimizden gelenin en iyisini yapmak gayretinde olacağımızı da belirtmek isterim. Bu süreçte desteklerini teveccühlerinden dolayı AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere partimizin kıymetli yöneticilerine ve tüm teşkilatımıza şükranlarımı sunuyorum.”

“BİRLİKTE AZİM VE GAYRETLE ÇALIŞACAĞIZ”

Başkan Şahin, sözlerini şöyle tamamladı: “Daha önce bu görevi layıkıyla yürütmüş olan başta emaneti devir aldığım Hüseyin Menteş Başkanımız olmak üzere geçmiş dönem il başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize yapmış oldukları başarılı çalışmalar ve emekleri için teşekkür ederim. Kendileriyle daha nice başarılı hizmetler için omuz omuza ve kol kola çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Hemşehrilerimizin destekleri ve dualarıyla Afyonkarahisar’ımız için azim ve gayretle çalışacağız. Avukatlık görevini yürüten Turgay Şahin hali hazırda Afyonkarahisar Baro Başkanı olarak görev yapıyor.

“Afyon İçin Gece Gündüz Çalışacağız”